-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-000349-a
Торги не відбулися
85 900.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 08:38 - 25.08.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо пункту 4.4 Проєкту Договору
Номер:
a1e1796435f64d5a853ada58f4444e77
Дата опублікування:
20.08.2026 13:50
Опис:
Добрий день!
Шановний Замовнику, у проєкті договору передбачено положення:
«Продавець зобов’язаний відшкодувати Замовнику вартість проведення досліджень та/або експертизи якості поставленого ним Товару, якщо такі дослідження та/або експертиза підтвердять невідповідність якості цього Товару».
Просимо виключити зазначене положення з проекту договору.
Вказана умова встановлює для постачальника додатковий та необмежений фінансовий обов’язок, при цьому проектом договору не визначено порядок ініціювання та проведення таких досліджень/експертизи, вимоги до експертної установи, порядок відбору зразків, критерії визначення невідповідності та встановлення причин її виникнення.
Для шин, що є предметом закупівлі, встановлення причин пошкодження або передчасного зносу має враховувати умови та режим експлуатації, навантаження, правильність монтажу та інші фактори, які не залежать від постачальника.
Таким чином, зазначена умова створює для учасників невизначені фінансові ризики та може впливати на формування вартості тендерної пропозиції.
Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації та виключити зазначений пункт із проекту договору.
Відповідь:
Доброго дня.Дякуємо за звернення .За потреби в закупівлю будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
20.08.2026 13:55