-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 35810000-5 «Індивідуальне обмундирування»
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008924-a
Торги відмінено
3 300 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:02 - 19.08.2026 09:00
Без відповіді
Укладення договору
Номер:
51aa613ba1ad467dabb7e705384638ab
Дата опублікування:
14.08.2026 17:55
Опис:
Зміни, внесені Постановою КМУ № 132 щодо оцінки без ПДВ, стосуються виключно відкритих торгів та запитів пропозицій через електронний каталог відповідно до Постанов № 1178 та № 822. Дані зміни не поширюються на спрощені закупівлі для потреб оборони, що регулюються Постановою № 1275. Просимо внести зміни до оголошення та чітко визначити порядок укладення договору з платниками ПДВ, щоб уникнути ризику неукладення договору чи звинувачень у безпідставному збільшенні ціни на етапі підписання угоди
Без відповіді
ТВ
Номер:
b7688cb402704343a702750238013bbe
Дата опублікування:
14.08.2026 15:15
Опис:
Технічні вимоги ви не змінили, але ТС яку ви завантажили на виріб - відсутні показники тканина Тип 4, клас 7 із підвищеними характеристиками міцності на розрив, повітропроникності та стійкості до стирання. В ТС відсутня конструкторська документація на яку ви посилаєтесь у вимогах. Або надайте конструкторську документацію та характеристики на тканину що мається на увазі ПОКРАЩЕНІ ПОКАЗНИКИ, або внесіть зміни та приберіть вимоги які суперечать ТС на виріб та на матеріали
Без відповіді
досвід
Номер:
eea3db7b0ac04b0e953ef8e26f4b5479
Дата опублікування:
14.08.2026 15:09
Опис:
За наявною інформацією з ПРОЗОРРО лише одна компанія має досвід постачання товару за ТС A01XJ.33387-672:2026 (01). Тобто ви здійснюєете закупівлю під одну компанію?
Без відповіді
СЕС
Номер:
03e131382f7a417388f9b9964b124927
Дата опублікування:
14.08.2026 15:08
Опис:
Чи правильно ми розуміємо, що Учасник, який не має чинного Акту/Висновку від ЦУРМЗ МОУ саме за новою специфікацією ТС A01XJ.33387-672:2026 (01) на момент подачі пропозиції, має право надати Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (СЕС) на матеріали разом із протоколами випробувань від незалежної акредитованої лабораторії, і така пропозиція не буде відхилена?Якщо так, просимо внести відповідні зміни до тексту Тендерної документації та чітко прописати можливість надання висновку СЕС та протоколів лабораторій як альтернативу (еквівалент) Акту ЦУРМЗ МОУ.
Без відповіді
договір
Номер:
8862c33af73f4e7ba2a8ea397b712bc8
Дата опублікування:
14.08.2026 15:03
Опис:
Замовником встановлено вимогу щодо надання аналогічного договору виключно за 2026 рік та за специфікацією ТС A01XJ.33387-672:2026 (01). У відповіді на звернення Замовник зазначив, що дана ТС була затверджена лише в 2026 році. Наведена обставина підтверджує, що коло потенційних учасників звужується лише до тих осіб, які вже встигли укласти та виконати договір за цією конкретною специфікацією протягом поточного року.Відповідно до сталої практики Колегії АМКУ, аналогічність договору визначається схожістю предмета закупівлі (зокрема за кодом ДК 021:2015), а не тотожністю технічних умов чи роком виконання. Обмеження досвіду виключно 2026 роком та новою ТС позбавляє суб'єктів господарювання, які мають багаторічний аналогічний досвід постачання товарів-аналогів у 2024-2025 рр., права на участь у закупівлі. Це є прямим порушенням принципів недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель (ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі")."
Без відповіді
пдв
Номер:
87f0eb01c2024b5bb3b7b57823e9e509
Дата опублікування:
14.08.2026 15:01
Опис:
Якщо ви вже здійснюєте закупівлю згідно постанови 1275, чомц ціна БЕЗ ПДВ. Постанови № 1178 та № 822 не поширюються на оборонні закупівлі
Без відповіді
КД
Номер:
3364ade3a8124353985c4099da3a5936
Дата опублікування:
14.08.2026 14:59
Опис:
2:2026 (01) «Костюм спеціальний літній (Тип Б2)». 2. Конструкція, лінійні виміри, пошиття та маркування мають повністю відповідати робочій конструкторській документації та зразку-еталону, затвердженому Головним управлінням розвитку матеріального забезпечення МОУ. ДЕ ВЗЯТИ КОНСТРУКТОРСЬКУ ДОКУМЕНТАЦІЮ???????????
Відповідь надана
1275
Номер:
b68d8e3381a4402e9fe5dfe8755c87b2
Дата опублікування:
14.08.2026 13:15
Опис:
Шановний Замовнику! У відповіді на попереднє запитання ви зазначили, що керуєтеся змінами до Постанови КМУ № 1178.
Проте, предметом даної закупівлі є Костюм літній (тип Б2) за кодом ДК 021:2015 - 35810000-5 «Індивідуальне обмундирування», який виготовляється за технічною специфікацією Міноборони та є товаром оборонного призначення.
Відповідно до законодавства, закупівлі для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони під час дії воєнного стану регулюються виключно Законом України «Про оборонні закупівлі» та Постановою КМУ від 11.11.2022 № 1275 (Особливості здійснення оборонних закупівель). Постанова КМУ № 1178 регулює виключно цивільні публічні закупівлі та не містить процедури «спрощеної закупівлі».
З метою уникнення порушень, які можуть призвести до скасування процедури Держаудитслужбою (ДАСУ), ВИМАГАЄМО:
1. Внести зміни до оголошення, зазначивши належну правову підставу закупівлі — Постанову КМУ № 1275.
2. Привести опис процедури у відповідність до Закону України «Про оборонні закупівлі».
3. Вказати ціну з ПДВ!!!!!
Відповідь:
Доброго дня внесли зміни відповідно до технічної специфікації. та ддодали її до тендерної документації
Дата відповіді:
14.08.2026 14:10
Відповідь надана
назва
Номер:
b7e1c7f1882342e9a758bc839488ebf0
Дата опублікування:
13.08.2026 17:07
Опис:
Згідно вимог ТС ІІ. Приклад запису назви предмета при закупівлі:
"Костюм СПЕЦІАЛЬНИЙ літній (Тип Б2) з тканини Тип Х, Клас Ү, P3 N, комплектність: елемент(и) №, TC A01XJ.33387-672:2026 (01)"
де Тип Х - умовне позначення типу тканини відповідно до технічної специфікації "Тканини бавовняні та змішані" ТС А01XJ.29979-539:2025 (02);
Клас У - умовне позначення класу тканини відповідно до технічної специфікації "Тканини бавовняні та змішані" TC A01XJ.29979-539:2025 (02);
елемент(и) № номер елементу або декількох елементів в комплекті відповідно до пункту 3.1.2 цієї технічної специфікації;
P3 N - рівень захисту м'яких балістичних пакетів згідно з підпунктом 3.1.9.5 цієї технічної специфікації.
Додатково може бути зазначена інша інформація про предмет.
Чому назва вашої процедури закупівлі не відповідає вимогам TC A01XJ.33387-672:2026 (01)?
Відповідь:
Доброго дня, Додали до тендерною документації Технічну специфікацію затверджену Міністерством Оборони України.
Дата відповіді:
14.08.2026 13:44
Відповідь надана
ціна
Номер:
ee17d57e094b4f738dde78c90e9d151f
Дата опублікування:
13.08.2026 16:45
Опис:
Шановний Замовнику! Під час аналізу вашої закупівлі за номером UA-2026-08-13-008924-a було виявлено невідповідність у розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі.
Зокрема, у закупівлі UA-2026-07-10-009487-a Костюм спеціальний літній (тип Б2) з тканини Тип 4, Клас 4, Р3 2, комплектність: ЕЛЕМЕНТИ 1-2 – ціна за комплект 39600 грн з ПДВ.
А ви запустили тендер на більшу комплектацію але ціна 33000 грн і чомусь без ПДВ. У разі якщо це помилка то ціна має бути 39600 грн з ПДВ
Однак ,оскільки комплектація різна, ринкова вартість цих комплектів не може бути ідентичною.
На підставі Закону України «Про публічні закупівлі», з метою дотримання принципів максимальної економії, ефективності та прозорості, просимо надати роз'яснення:
Яким чином та на підставі яких ринкових консультацій (чи комерційних пропозицій) було сформовано ціну за комплект?
Відповідь:
З 1 липня набирають чинності зміни до Постанов № 1178 та № 822. Головне нововведення: оголошувати закупівлі та оцінювати пропозиції учасників у системі Prozorro тепер потрібно буде без урахування ПДВ
Дата відповіді:
14.08.2026 13:05