-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Карти пам’яті)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010585-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
11 544 388.33
UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:19 - 17.08.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення технічних характеристик предмета закупівлі (карти пам'яті)
Номер:
9a34b85b42e24bcba1b4ac94ef3fa77f
Дата опублікування:
14.08.2026 10:51
Опис:
Шановний Замовнику!
Звертаємося до Вас щодо технічних характеристик карт пам'яті, а саме вимоги:
«Робоча температура: не гірше ніж -25 °C - 85 °C».
У специфікаціях більшості виробників карт пам'яті даний параметр не вказується окремо. Підкажіть, будь ласка, чи є ця характеристика критичною для подальшої експлуатації товару.
Якщо даний параметр не є принциповим, просимо вилучити його з документації або скоригувати формулювання на: «від -25 °C до +85 °C».
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
Бажаємо гарного дня!
Відповідь:
Шановний Учаснику! Повідомляємо, що вимогу «Робоча температура: не гірше ніж -25 °C – 85 °C» слід розуміти як температурний діапазон експлуатації карт пам’яті від -25 °C до +85 °C. Звертаємо увагу, що знак «–» у наведеному формулюванні є тире, а не знаком мінус перед значенням 85 °C, та використовується для позначення діапазону значень температури. Знак «-» перед 25 °C відповідно позначає від’ємне значення температури. Таким чином, встановлена Замовником вимога передбачає робочий температурний діапазон від -25 °C до +85 °C та не потребує зміни по суті.
Дата відповіді:
17.08.2026 17:14
Відповідь надана
Звернення щодо внесення змін до тендерної документації та надання роз'яснень
Номер:
74aa50b02e2b4da08624ca94268ca3fb
Дата опублікування:
13.08.2026 14:15
Опис:
Шановний Замовнику!
Ознайомившись із вимогами тендерної документації щодо проведення закупівлі, просимо вас розглянути можливість внесення змін та надати роз'яснення з наступних питань:
1. Щодо термінів поставки товару
У тендерній документації зазначено граничний термін поставки товару — до 23 вересня 2026 року. Зважаючи на значний обсяг закупівлі, логістичні ланцюги постачання, а також необхідність проходження обов'язкових митних процедур та передпродажної перевірки, вказаний термін є критично обмеженим і створює високі ризики невиконання зобов’язань потенційними учасниками.
З метою залучення ширшого кола учасників, забезпечення конкуренції та своєчасного постачання якісної продукції, просимо переглянути та подовжити термін поставки товару.
2. Щодо нанесення унікального коду (маркування)
Відповідно до вимог документації, на кожен виріб повинен бути нанесений унікальний неповторний код (сгенерований від 00001 до 10000).
Звертаємо вашу увагу, що фізичні габарити карт пам'яті (зокрема форматів microSD / SD) та їхні конструктивні особливості технічно унеможливлюють нанесення чіткого та зчитуваного цифрового коду безпосередньо на корпус виробу без ризику пошкодження пристрою. Враховуючи це, маркування може бути гарантовано та якісно виконане на первинній/індивідуальній упаковці кожного товару.
З огляду на викладене, просимо уточнити та внести зміни до тендерної документації, зафіксувавши можливість нанесення унікального коду на індивідуальну упаковку товару, а не на сам виріб (карту пам'яті).
Заздалегідь дякуємо за розуміння та очікуємо на вашу відповідь.
Відповідь:
Шановний Учаснику! 1 Щодо термінів поставки товару, визначених у тендерній документації. Відповідно до статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно обов’язково містити інформацію про строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг. Строки поставки, визначені у тендерній документації (до 23.09.2026 року), встановлені відповідно до реальних та нагальних потреб Замовника в товарі, а також з урахуванням особливостей фінансування даної закупівлі у поточному бюджетному періоді. Водночас зазначаємо, що встановлений строк поставки є реальним та обґрунтованим для виконання учасниками, що підтверджується практикою проведення попередніх закупівель аналогічного товару. Також інформуємо, що умови поставки в електронній системі мають повністю збігатися з умовами майбутнього договору, а будь-які зміни оформлюються додатковими угодами лише за наявності об'єктивних підстав.
2. Щодо нанесення унікального коду (маркування). Зазначена вимога встановлена з метою забезпечення належної ідентифікації кожної одиниці товару, контролю її обліку та можливості однозначного співвіднесення конкретного виробу з відповідною інформацією. Звертаємо увагу, що уже проводилися аналогічні закупівлі, у межах яких учасниками успішно виконувалася вимога щодо нанесення унікальних номерів безпосередньо на вироби, у тому числі на картки пам’яті відповідного формату. При цьому нанесення унікального номера виключно на індивідуальну упаковку не може бути прийняте як еквівалентне маркування, оскільки упаковка може бути відокремлена від виробу. Продукція, яка не має жодного маркування на корпусі, не дозволяє підтвердити її відповідність заявленим технічним характеристикам під час приймання товару. У такому випадку втрачається можливість гарантованої ідентифікації конкретної одиниці товару. Саме тому вимога передбачає нанесення унікального коду безпосередньо на виріб, що забезпечує його ідентифікацію незалежно від наявності чи стану упаковки. Враховуючи зазначене, підстав для внесення запропонованих змін до тендерної документації щодо строку поставки та способу нанесення унікального коду не має.
Дата відповіді:
14.08.2026 17:55