• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апарати для пресотерапії для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (наказ 3746)

Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду:https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-08-11-008704-a

Торги не відбулися

140 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 15:06 - 21.08.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо внесення змін до строку поставки товару

Номер: b976e0e4bcdc4bb69fea2cbf8ad221ff
Дата опублікування: 11.08.2026 16:04
Опис: Шановний Замовнику! Просимо розглянути можливість внесення змін до тендерної документації в частині строку поставки товару та встановити строк поставки — протягом 70 календарних днів з дати укладення договору про закупівлю. Необхідність такого коригування обумовлена специфікою закупівлі та логістики відповідного обладнання. Зазначений у технічній специфікації товар та його еквіваленти представлені на українському ринку в обмеженій кількості, а їх закупівля з наявності в Україні суттєво збільшує кінцеву вартість продукції. Водночас закупівля обладнання безпосередньо у виробника за кордоном дає можливість запропонувати Замовнику конкурентну ціну та забезпечити поставку товару в межах бюджету закупівлі. Враховуючи вагу партії обладнання понад 100 кг, авіаційне перевезення призводить до значного збільшення логістичних витрат та, відповідно, кінцевої вартості товару. Економічно обґрунтованим способом доставки такої партії є морське перевезення, строк якого разом із міжнародною логістикою, митним оформленням та доставкою до Замовника потребує більш тривалого часу. Встановлення строку поставки 70 календарних днів з дати укладення договору дозволить потенційним учасникам здійснювати закупівлю безпосередньо у виробника, оптимізувати логістичні витрати та сформувати більш економічно вигідні тендерні пропозиції. Крім того, збільшення строку поставки сприятиме розширенню кола потенційних учасників та підвищенню конкуренції під час проведення закупівлі, що може забезпечити Замовнику більш вигідну ціну. У зв’язку з викладеним просимо внести відповідні зміни до тендерної документації та встановити строк поставки товару: протягом 70 календарних днів з дати укладення договору про закупівлю. Дякуємо за розгляд звернення.
Відповідь: Вітаємо! Повідомляємо, що Ваше звернення розглянуто та направлено ініціатору закупівлі, який визначає строк поставки товару відповідно до своїх потреб. Відповідно до наданої ним відповіді, Замовник прийме відповідні рішення.
Дата відповіді: 12.08.2026 10:23