• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Товар - код CPV 15870000-7 по ДК 021:2015 – Заправки та приправи (Сіль). РПЗ - 9.302.

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками : З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-41-97 Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

Торги не відбулися

52 258.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 10:36 - 16.08.2026 00:00
Відповідь надана

Замалий бюджет

Номер: 51cc6e3fc8824ff48fa5da2a431550ff
Дата опублікування: 11.08.2026 15:50
Опис: Добрий день. Шановний замовнику, ми як перспективний учасник бажаємо прийняти участь у даній закупівлі. Але ви оголосили значно занижений бюджет. Просимо призвести ціни до ринкових.
Відповідь: Замовником розглянуто Ваше звернення щодо збільшення очікуваної вартості закупівлі за кодом ДК 021:2015 – 15870000-7 «Заправки та приправи (Сіль)». Повідомляємо, що очікувана вартість предмета закупівлі визначена Замовником відповідно до чинного законодавства на підставі аналізу ринкових цін, комерційних пропозицій та наявного бюджетного фінансування на момент оголошення процедури закупівлі. Підстав для внесення змін до очікуваної вартості закупівлі наразі немає. Учасники самостійно приймають рішення щодо участі у процедурі закупівлі та подання своїх тендерних пропозицій відповідно до умов тендерної документації.
Дата відповіді: 13.08.2026 10:40