-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 31120000-3 — Генератори.
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-010920-a
Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: код ДК 021:2015: 31120000-3 — Генератори.. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 618 720,00 грн. Код економічної класифікації видатків бюджету: 3110. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: серпень 2026 року.
Призупинено
618 720.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 17:02 - 19.08.2026 00:00
Без відповіді
Сертифікат
Номер:
393c7f4c1c5f466c8146c5897e8ba921
Дата опублікування:
18.08.2026 17:06
Опис:
Шановний замовник , чи буде розглядатись пропозиція , якщо замість ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT буде додано міжнародний сертифікат на виріб?
Без відповіді
ВИМОГА щодо надання вихідних даних для належного формування тендерної пропозиції
Номер:
58ebe0822f1d4a038cc62e96c6a6a5a0
Дата опублікування:
18.08.2026 16:01
Опис:
Шановний Замовнику!
Уважно ознайомившись із новою редакцією Додатку №2 до тендерної документації за процедурою закупівлі UA-2026-08-10-010920-a, звертаємо увагу на положення щодо виконання Постачальником підключення, налаштування генератора, першого контрольного пуску та навчання відповідних осіб Замовника.
Відповідно до тендерної документації, умовами договору передбачено проведення підключення, налаштування генератора, його першого контрольного пуску та навчання відповідних осіб Замовника. Крім того, доставка, навантаження, розвантаження, підключення та пусконалагоджувальні роботи мають здійснюватися за рахунок Постачальника.
Водночас тендерна документація не містить достатнього обсягу вихідних даних щодо місця встановлення генератора та існуючої інженерної інфраструктури, необхідних для визначення фактичного обсягу, складності та вартості зазначених робіт.
Зокрема, для належного розрахунку вартості поставки, підключення та пусконалагоджувальних робіт можуть мати істотне значення такі відомості:
місце та спосіб встановлення генератора;
відстань від генератора до точки підключення;
схема існуючого електропостачання;
місце встановлення та технічні характеристики існуючого електричного щита;
необхідна довжина силових кабелів;
переріз та характеристики існуючих кабельних ліній;
місце встановлення шафи АВР та її підключення;
схема підключення генератора до мережі Замовника;
наявність та характеристики існуючого фундаменту або основи під генератор;
можливість та умови прокладання кабельних ліній;
можливість під'їзду транспортного засобу до місця встановлення;
умови проведення навантажувально-розвантажувальних та монтажних робіт;
наявність необхідних вентиляційних каналів або інших інженерних комунікацій;
інші технічні умови, які можуть впливати на обсяг та вартість монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
Зазначені обставини безпосередньо впливають на собівартість виконання договору. Наприклад, істотна різниця у довжині кабельних ліній, необхідність виконання додаткових монтажних робіт, облаштування основи, використання спеціальної техніки для переміщення генератора або виконання додаткових робіт з підключення може суттєво змінити фактичну вартість виконання договору.
При цьому Замовник пропонує потенційним учасникам отримувати відповідну інформацію шляхом обов'язкового попереднього огляду території та складання акта, який має бути підписаний представником Замовника.
Вважаємо, що такий підхід фактично створює для учасників необхідність самостійно отримувати вихідні дані, які безпосередньо стосуються об'єкта Замовника та перебувають у його розпорядженні.
Більш того, за відсутності однакового для всіх учасників набору вихідних даних кожен учасник може отримати різний обсяг інформації щодо об'єкта залежно від результатів особистого огляду, що не забезпечує однакових умов підготовки тендерних пропозицій.
Вважаємо, що для забезпечення принципів добросовісної конкуренції, недискримінації учасників та максимальної економії доцільним є надання Замовником усім потенційним учасникам однакового набору вихідних даних щодо об'єкта встановлення генератора.
У зв'язку з цим просимо Замовника надати у складі тендерної документації або окремим додатком до неї наявну у Замовника інформацію щодо:
місця встановлення генератора та його плану/схеми;
точки підключення генератора до електричних мереж;
схеми існуючого електропостачання;
характеристик та місця розташування існуючого електричного щита;
довжини та характеристик необхідних кабельних ліній, якщо вони визначені Замовником;
місця встановлення шафи АВР та способу її підключення;
інформації щодо фундаменту/основи під генератор;
умов під'їзду та проведення навантажувально-розвантажувальних робіт;
фотографій місця передбачуваного встановлення генератора та точки підключення;
іншої інформації, яка може впливати на обсяг та вартість робіт з підключення, налаштування та пусконалагодження.
У разі якщо Замовник не має можливості надати зазначені вихідні дані, просимо відповідно скоригувати вимогу щодо попереднього огляду об'єкта та передбачити, що такий огляд є правом, а не обов'язком учасника, а його відсутність не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції.
Також просимо чітко визначити у тендерній документації, які саме роботи з підключення та пусконалагодження входять до предмета закупівлі та мають бути враховані учасником у складі його цінової пропозиції, а які роботи, у разі їх необхідності, можуть виникнути додатково.
Надання однакового для всіх учасників обсягу вихідних даних дозволить кожному потенційному учаснику здійснити об'єктивний розрахунок вартості товару, монтажу, підключення та пусконалагоджувальних робіт і сформувати тендерну пропозицію на однаковій інформаційній основі.
Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації.
Без відповіді
ВИМОГА щодо усунення дискримінаційної вимоги з тендерної документації
Номер:
0d6cb07aa5124fcc8d01f0f20e52c941
Дата опублікування:
18.08.2026 15:57
Опис:
Шановний Замовнику!
Ознайомившись із новою редакцією Додатку №2 до тендерної документації за процедурою закупівлі UA-2026-08-10-010920-a, звертаємо увагу на вимогу, викладену у пункті 2 розділу «Загальні відомості до предмету закупівлі», відповідно до якої учасник повинен здійснити огляд території, на якій планується встановлення генератора, та надати відповідний акт огляду, датований не раніше дати оголошення закупівлі, підписаний уповноваженим представником учасника та Замовника.
Вважаємо зазначену вимогу такою, що має ознаки дискримінаційної та такою, що може обмежувати конкуренцію між потенційними учасниками.
Звертаємо увагу, що виконання зазначеної вимоги залежить не виключно від дій учасника, оскільки для її виконання необхідно здійснити попередній виїзд на об'єкт та отримати підпис уповноваженого представника Замовника. Таким чином, учасник фактично не має можливості самостійно забезпечити відповідність своїєї тендерної пропозиції цій вимозі.
З незалежних від учасника причин може виникнути ситуація, коли Замовник не матиме можливості погодити дату та час проведення огляду, відповідальна особа буде відсутня або з інших причин акт не буде підписаний. У такому випадку учасник може бути позбавлений можливості виконати вимогу тендерної документації не зі своєї вини.
При цьому Замовником не зазначено конкретного нормативно-правового акта, його статті та пункту, яким встановлено обов'язок саме потенційного учасника процедури закупівлі до подання тендерної пропозиції здійснювати обов'язковий огляд об'єкта із складанням та підписанням такого акта представником Замовника.
Посилання Замовника на те, що зазначена вимога є «нормативно визначеним обов'язком для здійснення обстеження об'єкту», без зазначення конкретної норми законодавства не підтверджує правомірність встановлення такої умови як обов'язкової для участі у процедурі закупівлі.
Звертаємо також увагу, що практикою Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України неодноразово визнавалися дискримінаційними вимоги щодо обов'язкового попереднього огляду об'єкта та надання у складі тендерної пропозиції акта огляду, підписаного представником Замовника, оскільки виконання такої вимоги залежить від дій Замовника та створює додаткові перешкоди для участі суб'єктів господарювання у процедурі закупівлі.
Враховуючи викладене, просимо:
Надати посилання на конкретний нормативно-правовий акт, статтю та пункт, якими встановлено обов'язок потенційного учасника цієї процедури закупівлі здійснювати попередній огляд території та отримувати акт огляду, підписаний представником Замовника, саме до моменту подання тендерної пропозиції.
У разі відсутності такої прямої нормативної вимоги внести відповідні зміни до Додатку №2 до тендерної документації та виключити обов'язковість проведення попереднього огляду об'єкта та надання акта огляду у складі тендерної пропозиції.
Як альтернативний варіант, передбачити можливість проведення огляду території за бажанням учасника, при цьому встановити, що такий огляд є добровільним, а відсутність акта огляду у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення.
Вважаємо, що запропонований підхід дозволить Замовнику зберегти можливість проведення огляду об'єкта потенційними постачальниками та одночасно забезпечити дотримання принципів недискримінації учасників, добросовісної конкуренції, максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів.
Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації та забезпечити рівні умови участі для всіх потенційних учасників процедури закупівлі.
Відповідь надана
Щодо роз’яснення пункту 6.10 договору
Номер:
380cb5fc193f45f988637f0abcaf87d2
Дата опублікування:
12.08.2026 09:40
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо надати роз’яснення щодо пункту 6.10 розділу 6 «Умови та порядок поставки» проєкту договору, відповідно до якого:
«6.10. Монтаж (встановлення) та пусконалагоджувальні роботи (запуск) здійснюються силами та за рахунок Постачальника».
Зазначена вимога передбачає виконання Постачальником монтажу, встановлення та пусконалагоджувальних робіт за власний рахунок. Водночас у Технічній специфікації (Додаток 2) відсутня детальна інформація щодо обсягу та умов виконання таких робіт.
Зокрема, не зазначено:
місце та конкретні умови встановлення генератора;
відстань від генератора до розподільчого щита/точки підключення;
довжину та тип силових кабелів, необхідних для підключення;
необхідність та обсяг робіт із прокладання кабельних ліній;
вимоги до фундаменту або майданчика для встановлення генератора;
необхідність облаштування системи вихлопу, вентиляції чи інших інженерних комунікацій;
перелік матеріалів, комплектуючих та обладнання, які повинен забезпечити Постачальник;
необхідний обсяг електромонтажних робіт;
вимоги до підключення АВР та/або основного розподільчого щита;
інші умови, які можуть безпосередньо впливати на вартість монтажу та пусконалагоджувальних робіт.
Відсутність зазначеної інформації не дає можливості учасникам коректно визначити фактичний обсяг робіт та сформувати обґрунтовану кінцеву вартість пропозиції, оскільки вартість монтажу генераторного обладнання може суттєво відрізнятися залежно від відстані до точки підключення, необхідності прокладання кабельних трас, обсягу матеріалів та інших умов.
У зв’язку з цим просимо Замовника надати детальне роз’яснення щодо обсягу робіт, передбачених пунктом 6.10 договору, а також надати відповідну інформацію в Технічній специфікації, зокрема щодо місця встановлення обладнання, відстані до точки підключення, необхідних матеріалів та комунікацій.
Також просимо уточнити, чи входять усі зазначені монтажні роботи та необхідні для їх виконання матеріали до вартості пропозиції учасника, та чи передбачається виконання Постачальником повного комплексу робіт «під ключ».
Вважаємо, що конкретизація зазначених умов дозволить усім потенційним учасникам однаково оцінити обсяг зобов’язань та сформувати свої цінові пропозиції на однакових і зрозумілих умовах.
Просимо внести відповідні уточнення до тендерної документації та/або Технічної специфікації.
Відповідь:
Добрий день. На ваше звернення будуть внесені відповідні зміни до технічного завдання.
Дата відповіді:
17.08.2026 08:49