• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі Запорізької гімназії №11 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Поштова, 4» (код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

554 412.49 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 15:24 - 05.08.2026 00:00
Відповідь надана

тд

Номер: e8a68a8da6964ed1984ef31aeeddcff9
Дата опублікування: 31.07.2026 16:15
Опис: 1. "Згідно з п. 4.1 та п. 4.3 «Настанови з визначення вартості будівництва», до ціни тендерної пропозиції (договірної ціни) включаються кошти на покриття ризиків та інфляційних процесів. Просимо уточнити, чи передбачені дані витрати в складі очікуваної вартості закупівлі? Також просимо підтвердити можливість включення цих коштів до складу ціни тендерної пропозиції учасника, враховуючи твердий тип договірної ціни." Чи правомірно використовувати к=1,2 на стислі умови виконання робіт. 2. Чи врахована в очікуваній вартості закупівлі, згідно рішення ЗМР № 85 від 17.12.25р., кошторисна з/п 36596,61 грн.
Відповідь: Щодо п. 1. Учасник має право включати кошти на покриття ризиків та інфляційних процесів до складу своєї тендерної пропозиції (договірної ціни). Головною та обов'язковою умовою такого включення є неперевищення загальної очікуваної вартості закупівлі, визначеної в оголошенні про проведення торгів. Стосовно застосування коефіцієнта на умови виконання робіт — оскільки в Технічному завданні (Додаток до тендерної документації) Замовником чітко прописано коефіцієнт К = 1,0, розрахунок вартості робіт у складі тендерної пропозиції має здійснюватися для звичайних умов виконання робіт (без підвищувальних коефіцієнтів на стислість). Щодо п. 2. Заробітна плата розраховується відповідно до пунктів 5 та 6 Постанови КМУ від 19.11.2025 № 1512 (із змінами) та положень КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва»
Дата відповіді: 03.08.2026 11:28
Відповідь надана

тд

Номер: 54ff7e7d9a81467c963535e3aa429340
Дата опублікування: 31.07.2026 16:14
Опис: Просимо пояснення, чому при закупівлі на поточний(аварійний) ремонт аналогічним є капитальний, реконструкція та будівництво нового.
Відповідь: Шановний учаснику! Насамперед звертаємо увагу, що вимогами тендерної документації прямо передбачено можливість надання договорів з поточного ремонту як аналогічних. Замовник жодним чином не обмежує учасників у праві підтвердити свій досвід саме договором щодо виконання робіт з поточного ремонту. Додаткове включення до переліку аналогічних договорів з капітального ремонту, реконструкції та будівництва здійснено Замовником з метою дотримання принципів відкритості, прозорості та недискримінації учасників (ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанова КМУ № 1178), а саме для розширення кола потенційних учасників.
Дата відповіді: 03.08.2026 11:35