-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Колісні диски
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-007325-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
3 910 975.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 14:30 - 01.08.2026 00:00
Відповідь надана
технічна частина
Номер:
59ec0660abc043618e897ca517db27b1
Дата опублікування:
30.07.2026 14:52
Опис:
Просимо надати роз’яснення щодо технічних характеристик позицій №1 «Диск колісний 130-3101012» та №2 «Диск колісний 130-3101015».
У тендерній документації для зазначених позицій вказані різні діаметри кріпильних та центральних отворів. Водночас, за наявною у нас технічною інформацією, зазначені каталожні номери відповідають одному типу колісного диска з ідентичними параметрами отворів.
Просимо підтвердити правильність зазначених у документації параметрів та надати обґрунтування відмінностей у діаметрах кріпильних і центральних отворів між позиціями №1 та №2. У разі технічної помилки просимо внести відповідні зміни до тендерної документації.
Відповідь:
Шановний, Учаснику! Дякуємо за зацікавлення щодо співпраці з АТ «УКРНАФТА» та, зокрема, щодо участі у даній закупівлі.
Повідомляємо, що вимоги технічної специфікації щодо колісних дисків по позиціях № 1 та № 2 напряму залежать від модифікації маточини, встановленої на транспортному засобі. Зміни вноситись не будуть.
Дата відповіді:
31.07.2026 13:57
Відповідь надана
Просимо надати роз'яснення щодо технічних характеристик окремих позицій предмета закупівлі.
Номер:
dd38896d344e45fea1e81b42001a5ae3
Дата опублікування:
22.07.2026 14:13
Опис:
Під час аналізу технічної специфікації були виявлені невідповідності між зазначеними характеристиками та заводськими параметрами дисків.
Прошу уточнити в замовника по цьому диску, не співпадають вказані ним розміри з розмірами креслення
Диск колісний 167.6543-3101012-01
Він указав:
Кількість отворів кріплення, шт. – 10 - правда
Діаметр розташування отворів, мм. – 335 - не вірно потрібно 286
Діаметр кріпильних отворів, мм. – 22 - не вірно потрібно 32
Діаметр центрального отвору, мм. – 281 - не вірно потрібно 222
Виліт диска, мм. – не менше 120 не більше 130
Ось силка на розміри заводські
https://startshina.by/disk-kolyosnyj-100-20-10286-d222-et120ural.html?utm_source=chatgpt.com
Комбінація замовника:
10×335, DIA 281
дійсно існує, але це інша група дисків, наприклад HARTUNG із номерами сімейства 167.387.3101012, а не 167.6543-3101012-01. У заводському каталозі обидва варіанти стоять поруч:
167.6543-3101012-01 — 10×286, DIA 222, отвори 32, ET120;
167.387.3101012 — 10×335, DIA 281, отвори 26, ET90;
167.387.3101012-70 — 10×335, DIA 281, отвори 26, ET0
ПО цьому теж не вірні вказані розміри
Диск колісний 6510-3101012
Клієнт вказав правильні розміри, але для іншого диска. Він, найімовірніше, переплутав каталожні номери 6510-3101012 і 6501-3101012 — переставив місцями цифри 1 та 0.
Просимо перевірити та, за необхідності, внести зміни до технічної специфікації, щоб характеристики відповідали фактичним заводським параметрам зазначених каталожних номерів або уточнити, який саме диск є предметом закупівлі.
Дякуємо!
Відповідь:
Шановний, Учаснику! Дякуємо за зацікавлення щодо співпраці з АТ «УКРНАФТА» та, зокрема, щодо участі у даній закупівлі.
Повідомляємо, що Замовник детально розгляне звернення та у разі необхідності будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
24.07.2026 14:52