• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

мастильні засоби

більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації

Завершена

1 800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 000.00 UAH
Період уточнення: 04.01.2019 16:18 - 09.01.2019 16:30
Відповідь надана

додаток5 технічної документації

Номер: 9b35ba45c4464f51b39443c82ca728de
Дата опублікування: 08.01.2019 10:54
Опис: пункт14 Оливадлягідравлічнихпередач ISO 6743/4L-HM,DIN 51524/2 HLP Яка вязкість? 32,46, 68????
Відповідь: вязкість 46
Дата відповіді: 08.01.2019 14:31