-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво ПС 330 кВ Східного ТУОМ з заходами ЛЕП 330 кВ для приєднання вітрової електростанції «ДТЕК ПОЛТАВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ», Полтавська область, Кременчуцький район за межами населених пунктів, (Інв. № новий) 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-007891-a
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 12:00)
793 587 988.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
01
год
03
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
16.07.2026 15:21 - 11.09.2026 00:00
Відповідь надана
Термін подання тендерної пропозиції.
Номер:
a1e2577634824b2d816c0547a30cd47f
Дата опублікування:
10.08.2026 15:30
Опис:
Добрий день. В зв'язку з значною кількістю іноземного обладнання та з метою якісної підготовки тендерної пропозиції просимо перенести строки подачі тендерної пропозиції до 14 вересня 2026 року.
Відповідь:
Доброго дня! Не заперечуємо щодо продовження терміну подання тендерних пропозицій. Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
12.08.2026 16:17
Відповідь надана
щодо вимог ТД
Номер:
406ff29ba5fa41d5af8215bfeaa17a90
Дата опублікування:
06.08.2026 22:55
Опис:
Додатком 2 передбачено надати: "3.2. Гарантійний лист, яким учасник підтверджує, що ступінь локалізації запропонованого товару, не є меншим ніж 30 відсотків (на 2026 рік), а також підтверджує включення такого товару до Переліку товарів, визначених пунктом 61 Розділу Х Закону із зазначенням повної назви товару та його унікальний номер (ID) присвоєний електронною системою закупівель, який розміщений за посиланням: Головна | Prozorro
(інформація про включення такого товару до Переліку не зазначається у разі відсутності Переліку в загальному доступі).
3.3. Копія сертифікату відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) щодо виробника, продукція якого пропонується таким учасником, або національних стандартів, якими їх замінено, виданого акредитованим відповідно до законодавства органом з оцінки відповідності." Уточніть будь ласка щодо яких саме товарів передбачені зазначені вимоги ? Чи вірно ми розуміємо що зазначені документи необхідно надавати тільки щодо обладання, передбаченого Таблицею 1 Додатку 3 до тендерної документації ?
Відповідь:
Доброго дня! Вимоги, передбачені пунктами 3.2 та 3.3 Додатку 2 до тендерної документації, застосовуються щодо товарів (устаткування та/або матеріалів), які за результатами виконання договору про закупівлю набуваються у власність Замовника та щодо яких відповідно до вимог законодавства підлягає застосуванню вимога про ступінь локалізації виробництва.
Дата відповіді:
07.08.2026 17:00
Відповідь надана
Щодо вимог Додатку 3 до ТД
Номер:
def669de5cf94e15acc3228ac1640331
Дата опублікування:
06.08.2026 11:41
Опис:
Згідно нормативної документації силові високовольтні трансформатори повинні облаштовуватись різного виду захистами .
Чи передбачається встановлення таких захистів?
Відповідь:
Доброго дня! Запропоновані проєктом трансформатори власних потреб 330/0,4 кВ класифікуються як комбіновані та підпадають під вимоги ДСТУ EN 61869-4:2016 Трансформатори вимірювальні. Частина 4. Додаткові вимоги до комбінованих трансформаторів (EN 61869-4:2014; EN 61869 4:2014/АС:2014, IDT). У томі 2024.001-Н1В1-П-ТХ3, розділ 3 «Релейний захист шин 330 кВ» та кресленику 2024.001-Н1В1 П-ТХ3-РЗА2 зазначено, що ТВП будуть входити в зону дії цього захисту.
Дата відповіді:
07.08.2026 17:00
Відповідь надана
Шодо вимог проєктної документації (Додаток 3 до ТД)
Номер:
15334331acff49bf82d0e9345fe36c99
Дата опублікування:
06.08.2026 11:41
Опис:
Шановний Замовнику, просимо Вас надати роз’яснення.
В проєкті також вказано наступне : «При КЗ за трансформатором ( на виводах 0,4кВ) струм КЗ по стороні 330кВ ( в т.ч. диференційному колі ДЗШ) буде 8-14кА. ДЗШ від такого струму буде відстроєно.» Просимо пояснити чия це зона відповідальності і як це має бути реалізовано технічно.
Відповідь:
Доброго дня! У томі 2024.001-Н1В1-П-ТХ1, розділ 3 «Власні потреби» зазначено: «В шафах ТВП-1(2) передбачено встановлення запобіжника 0,4 кВ з номінальною вставкою 630 А для захисту трансформаторів власних потреб від близьких коротких замиканнях на напрузі 0,4 кВ та замиканнях на кабелі 0,4 кВ між трансформатором власних потреб та щитом власних потреб...», а також інформація Додатку В до цього тому.
Дата відповіді:
07.08.2026 17:00
Відповідь надана
Щодо вимог ТД
Номер:
63342bbda90b4d48ba1628985ffbf1ef
Дата опублікування:
04.08.2026 11:00
Опис:
Шановний Замовнику, просимо надати роз’яснення до вимоги п. 1.3 Додатку 3 до ТД, а саме:
«Гарантійний лист про те, що запропонована продукція буде виготовлена не раніше 2025 року…»
У складі предмета закупівлі наявні, зокрема, арматура, металопрокат, лакофабована та метизна продукція тощо . Значна частина зазначеної продукції є складською, має тривалий строк зберігання та реалізується виробниками/дистриб’юторами з різними датами виготовлення, що відповідають нормативним документам, технічним умовам та гарантійним строкам.
Чи буде вважатися такою, що відповідає вимогам тендерної документації, продукція, виготовлена до 2025 року, за умови дотримання гарантійних строків, строків придатності та відповідності ДСТУ/ТУ?
Відповідь:
Доброго дня! Для загальнобудівельних матеріалів, конструкцій, виробів та метизної продукції (зокрема, але не виключно: металопрокату, арматури, будівельних сумішей, лакофарбових, оздоблювальних, ізоляційних матеріалів тощо) допускається рік виготовлення раніше 2025 року, за умови, що такі матеріали та вироби:
• є новими та такими, що не були в експлуатації;
• повністю відповідають чинним нормативним документам (ДСТУ/ГОСТ/ТУ тощо);
• постачаються в оригінальній заводській упаковці (якщо це передбачено виробником) із супроводженням документів, що підтверджують якість (сертифікати, паспорти якості тощо);
• мають залишковий строк придатності/зберігання на момент поставки Замовнику не менше 70% від загального строку, встановленого виробником
• мають діючі гарантійні строки виробника.
Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
07.08.2026 17:00
Відповідь надана
Щодо вимог ТД
Номер:
3723c23a5ef94b2585754e9bbac0257e
Дата опублікування:
04.08.2026 11:00
Опис:
Шановний Замовнику, просимо надати роз’яснення .
п.3 Розділ VI. Результати торгів та укладання договору про закупівлю ТД "" Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, у тому числі за результатами електронного аукціону, крім випадків:
- визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті;"" - Чи передбачено в межах закупівлі використання грошового еквіваленту ?
Відповідь:
Доброго дня! У межах даної процедури закупівлі не передбачається визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті. Розрахунки за договором здійснюватимуться у національній валюті України — гривні відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору.
Дата відповіді:
06.08.2026 14:17
Відповідь надана
Щодо вимог ТД
Номер:
4a8c9dd9c5144188aa7590841658d8ec
Дата опублікування:
03.08.2026 13:35
Опис:
Шановний Замовнику, просимо надати роз’яснення щодо п 2.3.1. Додатку 3 до ТД, чи передбачено між кінцевим замовником НЕК «Укренерго» та ТОВ «ДЕТЕК» передача майнових прав на вже розроблену проєктну документацію? Просимо конкретизувати кому саме відповідно до законодавства належать авторські права на проєктну документацію, посилання на яку міститься в п. 2.1 Додатку 3 до ТД?.
Відповідь:
Доброго дня! Авторське право на проєктну документацію належить НЕК «Укренерго».
Дата відповіді:
06.08.2026 14:17
Відповідь надана
Щодо вимог ТД
Номер:
304ac60775c6478d9376bae13d85a698
Дата опублікування:
03.08.2026 13:21
Опис:
Шановний Замовнику, просимо Вас надати роз’яснення. В проєкті проведено розрахунок перерізу силових кабелів з метою підтримання нормативної напруги на шинах 0.4кВ.
Але розрахунок проведений за умови стабільної напруги на стороні НН трансформатору ВП.
Яким чином проєктом передбачається підтримання рівня напруги на стороні НН трансформатора ВП?
В разі відсутності регулюючих пристроїв (наприклад РПН) зазвичай на об`єктах НЕК Укренерго та Енергоатому використовуються потужні стабілізатори напруги з запасом на пускові токи двигунів.
Відповідь:
Доброго дня! У томі 2024.001-Н1В1-П-ТХ1, дод. А, таблиця 1 представлений перелік електроспоживачів власних потреб об’єкта та їх потужність, у складі цих електроспоживачів немає таких, що, під час включення їх в роботу можуть привести до тимчасового падіння напруги в мережі 0,38 кВ. Отже немає необхідності у виконанні додаткових заходів щодо стабілізації рівня напруги мережі 0,38 кВ.
Дата відповіді:
06.08.2026 14:16
Відповідь надана
Щодо вимог ТД
Номер:
df87229946e443a483a875c685a1aeab
Дата опублікування:
03.08.2026 13:20
Опис:
Шановний Замовнику, просимо Вас надати роз’яснення.
Згідно проєкту на ПС (РП) встановлюються окремі ВИМІРЮВАЛЬНІ трансформатори напруги та ОКРЕМІ СИЛОВІ трансформатори власних потреб.
Підключення вказаних трансформаторів виконано безпосередньо до систем шин 330кВ.
В вимогах до трансформатора власних потреб вказано наступне:
«Параметри відзначені * , повинні бути представлені заводом виробником . В усьому , що не обумовлено трансформатори власних потреб повинні відповідати ДСТУ EN 61869-4:2016.»
Вимоги вказаного стандарту «ДСТУ EN 61869-4:2016 Трансформатори вимірювальні. Частина 4. Додаткові вимоги до комбінованих трансформаторів (EN 61869-4:2014; EN 61869-4:2014/АС:2014, IDT» відносяться до вимірювальних та комбінованих трансформаторів.
Трансформатор власних потреб (ТВП) за своєю конструкцією та принципом роботи є різновидом силового знижувального трансформатора, оскільки він призначений для перетворення електричної енергії та живлення власних потреб електростанцій чи підстанцій.
Тому вважаємо, що для ОКРЕМОГО трансформатора власних потреб потрібно застосовувати інші ДСТУ. Наприклад ДСТУ EN 60076-1:2016 Трансформатори силові.
Відповідь:
Доброго дня! В опитувальному листі на трансформатор власних потреб 330/0,38 кВ, 250 кВА (том 2024.001-Н1В1-П-ТХ1, лист 2024.001-Н1В1-П-ТХ1-ОЛ9, арк. 3) зазначено: «Параметри, відзначені *, повинні бути представлені заводом виробником. В усьому, що не обумовлено трансформатори власних потреб повинні відповідати вимогам ДСТУ EN 61869 4:2016», це не є помилка, оскільки в опитувальному листі зазначений тип трансформатора як «індуктивний», а такі трансформатори класифікуються як комбіновані, тому такі трансформатори повинні відповідати вимогам саме ДСТУ EN 61869-4:2016 Трансформатори вимірювальні. Частина 4. Додаткові вимоги до комбінованих трансформаторів (EN 61869-4:2014; EN 61869-4:2014/АС:2014, IDT)
Дата відповіді:
06.08.2026 14:16
Відповідь надана
Щодо складу проєктної документації
Номер:
e8bbbd4761e14795927a4e89d4fe3557
Дата опублікування:
24.07.2026 18:49
Опис:
У складі проєктної документації відсутній том «Технологічна безпека». Просимо Замовника надати зазначений том для забезпечення можливості коректного опрацювання проєктних рішень та формування комерційної пропозиції.
Відповідь:
Доброго дня! Виконання робіт з технологічної безпеки підстанції не входить до обсягу даної закупівлі.
Дата відповіді:
28.07.2026 12:56