• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вимикачі автоматичні код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)

Торги не відбулися

93 028.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 17:48 - 20.07.2026 00:00
Відповідь надана

характеристики

Номер: 66c09e53b52845128ccb1012c31c2a4e
Дата опублікування: 19.07.2026 13:58
Опис: Шановний Замовнику! Під час аналізу тендерної документації та технічних вимог нами було виявлено деякі невідповідності в характеристиках автоматичних вимикачів, які унеможливлюють надання пропозицій сучасного обладнання. Багато зазначених параметрів (зокрема напруга 380 В та деякі комбінації IP/кА) є застарілими або відсутніми в актуальних лінійках провідних виробників електротехнічної продукції. З метою приведення вимог до чинних стандартів та розширення кола учасників, просимо внести зміни до специфікації за наступними позиціями: Позиція №8: змінити ступінь захисту з IP30 на IP20 та номінальну напругу з 380 В на 400 В (або не менше 400 В). Позиція №13: змінити номінальну напругу з 380 В на 400 В. Позиція №23: змінити вимикальну здатність з 10 кА на не менше 35 кА (оскільки для литого корпусу на 160 А значення 10 кА є неіснуючим на ринку), а також номінальну напругу з 380 В на 400 В. Позиція №24: змінити ступінь захисту з IP30 на IP20 та номінальну напругу з 380 В на 400 В. Позиція №25: змінити ступінь захисту з IP30 на IP20 та номінальну напругу з 380 В на 400 В. Внесення цих коригувань дозволить забезпечити закупівлю актуального та сертифікованого обладнання. Дякуємо за розуміння.
Відповідь: Доброго дня! Шановний учасник. Ваше питання щодо технічних вимог на продукцію потребує додаткового вивчення технічними фахівцями відповідного Департаменту, відповідно до встановленого в АТ «Укрзалізниця» порядку. Після надходження відповіді від технічних фахівців, у разі потреби, відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді: 20.07.2026 16:47
Відповідь надана

Уточнення

Номер: 0653993712834628b53e06b314e7bcc6
Дата опублікування: 16.07.2026 14:28
Опис: Вашу відповідь можна трактувати так: подавайте що хочете, але будемо приймати тільки те, що написано в Додатку А. Тобто вимикачі з вимикаючою здатністю 6000А замість 4500А прийматись до уваги не будуть. У вас тендер робиться під когось або відсутні спеціалісти які б могли пояснити, що вимикаюча здатність автоматичного вимикача — це максимальний струм короткого замикання (КЗ), який пристрій може безпечно розірвати без зварювання контактів, виходу з ладу або загоряння корпусу. Тобто ви відмовляєтесь купувати краще, тому що в документації цього не має і оцінити це нікому?
Відповідь: Доброго дня, шановний учасник! Дякуємо за Вашу активну позицію та слушне технічне зауваження. Ми цілком погоджуємося з тим, що гранична комутаційна здатність автоматичного вимикача в 6000 А є вищою за показник 4500 А, забезпечує більший запас надійності при виникненні струмів короткого замикання та є технічно кращим рішенням. Водночас хочемо прояснити ситуацію щодо процедурних обмежень нашої Філії. АТ «Укрзалізниця» працює в системі «IT Enterprise», де технічні вимоги до автоматичних вимикачів розроблені та затверджені безпосередньо Департаментом електрифікації та електропостачання АТ «Укрзалізниця». Наша Філія не має повноважень щодо внесення змін чи коригувань до технічних вимог у системі «IT Enterprise». З метою вирішення цього питання нами направлено відповідний запит до Департаменту електрифікації та електропостачання відповідно до встановленого в АТ «Укрзалізниця» порядку. Після надходження відповіді від технічних фахівців Департаменту, у разі потреби, відповідні зміни будуть оперативно внесені до тендерної документації. Дякуємо за звернення!
Дата відповіді: 16.07.2026 17:11
Відповідь надана

Уточнення характеристик

Номер: d5a7ddcf522141419fb8474e7946f1b7
Дата опублікування: 15.07.2026 19:36
Опис: Підкажіть чи будуть прийматись еквіваленти вимикачів автоматичних з комутаційною здатністью 6000А замість застарілої 4500 А?
Відповідь: Доброго дня, шановний учасник! Повідомляємо, що під час розгляду тендерних пропозицій будуть розглядатися всі пропозиції учасників. Водночас звертаємо увагу, що технічні характеристики вимикачів автоматичних повинні відповідати вимогам та параметрам, зазначеним у Додатку А до Додатку 1 Тендерної документації. Дякуємо за звернення!
Дата відповіді: 16.07.2026 14:16