-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Матеріали для виготовлення виробу спеціального призначення (Оптоволокно G657A2)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-006639-a
Завершена
257 947 490.30
UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 14:25 - 21.07.2026 07:00
Відповідь надана
Щодо очікуваної вартості закупівлі
Номер:
6ece0a5dc3d64183acd32d869f848159
Дата опублікування:
17.07.2026 11:16
Опис:
Добрий день! Маємо намір взяти участь у закупівлі, та відповідно задаємо питання з приводу визначення очікуваної вартості, що містить податок на додану вартість. Постановою КМУ від 5 лютого 2026 р. № 132 внесено зміни до правил публічних закупівель, відповідно до яких , з 01. 07 2026 в Оголошенні про проведення закупівлі, що проводяться замовником очікувана вартість заначається без урахування ПДВ. Просимо надати роз"яснення щодо визначення очікуваної вартості.
Відповідь:
Шановний Учасник, Ваше питання розглянуто. Повідомляємо, що Закупівля проводиться відповідно до пункту 8 ПКМУ №1275 від 11.11.2022 року із застосуванням порядку проведення спрощених закупівель, визначеного статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі». Постанова Кабінету Міністрів України №132 від 05.02.2026 року вносить зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 року та Постанови Кабінету Міністрів України №822 від 14.09.2020 року. При цьому, Постанова Кабінету Міністрів України №132 від 05.02.2026 року не вносить зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №1275 від 11.11.2022 року. Отже, вимога щодо зазначення в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі очікуваної вартості закупівлі без урахування податку на додану вартість, не передбачена Постановою Кабінету Міністрів України №132 від 05.02.2026 року, тобто норми цієї постанова не поширюється на спрощені закупівлі. Очікувана вартість у даній закупівлі визначена Замовником відповідно до вимог чинного законодавства, тому зміни в Оголошення про проведення спрощеної закупівлі вноситись не будуть. Дякуємо за розуміння.
Дата відповіді:
20.07.2026 09:47