-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Альтанка на реалізацію громадського проєкту «Паросток майбутнього «на виконання заходів програми бюджетування за участі громадськості» ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44210000-5 Конструкції та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-003861-a
Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Торги не відбулися
291 433.33
UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 11:53 - 20.07.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення стосовно технічних характеристик
Номер:
839a6cce81a246ac9438f75f19d141a3
Дата опублікування:
15.07.2026 12:14
Опис:
Будь-ласка надайте контактний номер особи для уточення технічних характерстик та питань щодо Товару .
Відповідь:
Контактний телефон 0979035489.
Дата відповіді:
15.07.2026 16:10
Відповідь надана
Не вірна кількість
Номер:
ab47ad00e45c4ea6b75b68a634cf0acc
Дата опублікування:
15.07.2026 12:12
Опис:
Виправте кількість закуповуємого Товару, в попередній закупівлі вказано 1 шт.
Відповідь:
Кількість товару - 2 шт відповідно до умов тендерної документації.
Дата відповіді:
15.07.2026 15:38