-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моторні оливи
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-010909-a
Завершена
561 516.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 18:00 - 16.07.2026 00:00
Відповідь надана
Олива моторна універсальна 10W40
Номер:
4b0686430f8f46dfaf929818bc3f8ef5
Дата опублікування:
12.07.2026 20:06
Опис:
Просимо вас надати більше інформації по "Олива моторна універсальна 10W40". В яких двигунах буде використвуватись (дизель/бензин)? Чи є вимоги по АРІ?
Відповідь:
Доброго дня шановний потенційний учаснику! Олива моторна УНІВЕРСАЛЬНА використовуватись буде, як в бензинових так і в дизельних двигунах (в цьому і є її універсальність). Щодо вимог до товару, то учасник повинен підтвердити відповідність продукціі заповнивши порівняльну таблицю Додатку 2 тендерної документації та відповідно графі таблиці "вимоги замовника" прописати в графі "пропозиції учасника" інформацію про технічні і якісні характеристики пропонованого товару.
Дата відповіді:
13.07.2026 13:13
Відповідь надана
Олива моторна 10W-40 Turbo Diesel (Додаток А)
Номер:
cd56f59e42a14a89b42067968de326ac
Дата опублікування:
12.07.2026 20:04
Опис:
День добрий. Просимо для "Олива моторна 10W-40 Turbo Diesel" зазначити діапазони допустимих значень показників замість значень , що відповідають лише одній партії товару.
Відповідь:
Доброго дня, шановний потенційний учасник! Ваше звернення передано технічним фахівцям замовника, при необхідності придбати товар з іншими показниками та при наявності технічної можливості будуть внесені відповідні зміни!
Дата відповіді:
14.07.2026 17:28