-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 50 метрів
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-004848-a
Торги не відбулися
109 956 463.07
UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 12:22 - 24.07.2026 00:00
Відповідь надана
extension
Номер:
9db0779940a84c2f86d6cfdd4ef1caaa
Дата опублікування:
17.07.2026 18:03
Опис:
thank you
Відповідь:
Please!
Дата відповіді:
21.07.2026 11:13
Відповідь надана
extension
Номер:
593450789b044769863d439aafa47e7e
Дата опублікування:
16.07.2026 16:21
Опис:
We just received quotation from the factory. To prepare all documents inclusive BG is required one week min. Tomorrow is Friday. Tender is closing in the morning on Monday, 20.07.2026. Please extend tender closing date till 27.07.2026 without extension of goods delivery date. Don't miss this opportunity. Fire trucks with 50m ladders are not sold on every street corner...
===
Ми щойно отримали цінову пропозицію від заводу. Для підготовки всіх документів, включаючи BG, потрібен щонайменше один тиждень. Завтра п'ятниця. Тендер закривається вранці в понеділок, 20.07.2026. Будь ласка, продовжте термін закриття тендеру до 27.07.2026 без продовження терміну поставки товарів. Не пропустіть цю можливість. Пожежні машини з 50-метровими драбинами продаються не на кожному розі вулиці...
Відповідь:
Доброго дня! Замовником внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
17.07.2026 17:44