-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010910-a
загальний_44160000-9
Завершена
1 748 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 17:55 - 16.07.2026 00:00
Відповідь надана
Труба PP-RST
Номер:
6f84c7e8a4ec48f582203553f38e0ca9
Дата опублікування:
08.07.2026 15:16
Опис:
Шановний Замовнику, просимо внести корективи в Додаток 3 ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (Технічна специфікація) так як поліпропіленових труб з кисневим бар'єром не існує
Відповідь:
Шановний Учаснику, труби, зазначені Замовником в тендерній документації, існують , і такі характеристики обумовлені потребами ініціатора закупівлі. Замвоник не планує вносити зміни в тендерну документацію в ційчастині. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
11.07.2026 00:01
Відповідь надана
Уточнення по додат.1
Номер:
49a898a33b11400ba02b5afa0e99ed24
Дата опублікування:
08.07.2026 10:33
Опис:
Шановний замовник,
Згідно дод.1 пропонується поставляти труби "Труба PP-RST". прохання уточнити матеріал виготовлення труб. Так як вказаного в додатку матеріалу для сантехнечних труб не існує в природі.
Відповідь:
Шановний Учаснику, за результатами вашого звернення будуть внесені зміни в тендерну документацію.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
08.07.2026 16:53