-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-008868-a
Завершена
120 700.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 16:08 - 12.07.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні параметри
Номер:
17f293c0059446c097c72f6de82e1596
Дата опублікування:
10.07.2026 10:08
Опис:
Шановний замовник!
Просимо Вас виправити помилково написані слова або надати більш детальне роз’яснення що мається на увазі , в Додатку 2 ,п. 8 "Ігровий будиночок" , а саме : " подвійні фанерну" в формулюванні вимоги : Дах та три боковинки мають бути виготовлені із вологостійкої фанери подвійні фанерну .
Дякуємо!
Відповідь:
Дякуємо за Ваше звернення, будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
10.07.2026 14:07