-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Планшети
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-008591-a
Завершена
1 020 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 16:25 - 07.07.2026 00:00
Відповідь надана
Тип матриці
Номер:
a73c4645cb2d4467bee99c942172b465
Дата опублікування:
03.07.2026 16:09
Опис:
Шановний Замовнику!
У технічних вимогах зазначено планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE 12/256GB Grey (SM-X520NZAP), при цьому для типу матриці вказано IPS.
Просимо уточнити, чи буде вважатися таким, що відповідає вимогам, планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE 12/256GB Grey (SM-X520NZAP / SM-X520NZAPEUC) із дисплеєм 10,9", 2304×1440 WUXGA+, оскільки в офіційній специфікації виробника Samsung технологія дисплея для цієї моделі зазначена як TFT / LCD.
Також просимо підтвердити, що у разі пропозиції саме моделі Samsung Galaxy Tab S10 FE 12/256GB Grey (SM-X520NZAP) така пропозиція не буде відхилена через відмінність формулювання типу матриці в офіційній специфікації виробника.
Відповідь:
Добрий день! Відповідно до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі вказано, що аналоги до розгляду не приймаються.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
03.07.2026 16:40