• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мило туалетне

Завершена

562 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:15 - 05.07.2026 00:00
Відповідь надана

Оплата

Номер: 2d162681f5bb4d7392fa610bd2e59320
Дата опублікування: 01.07.2026 22:39
Опис: Виходячи з дпної ситуаціі, пропонуємо внести зміни та змінити умови оплати на 100 % передплату
Відповідь: Шановний Учаснику! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що Замовник визначає в проекті договору умови оплати виходячи з фінансових можливостей підприємства.
Дата відповіді: 03.07.2026 16:33
Відповідь надана

УВАГА!! Новий спосіб обману

Номер: 8e83c104fb734f3abe4983ab52f99eb0
Дата опублікування: 30.06.2026 17:03
Опис: Всі знають що це підприємство не сплачує борги, Зараз вони вигадали нову схему з оплатою 50/50, будьте обережні з цими маніпуляціями. Після поставки буде все як і раніше
Відповідь: Шановний учаснику! Пункт 54 Особливостей визначає, що фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Ваше звернення не стосується умов тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів. Прошу конкретизувати Ваше запитання стосовно цієї процедури закупівлі.
Дата відповіді: 01.07.2026 08:14