• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інтерактивна панель BenQ RE6504 або еквівалент

Завершена

379 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 16:37 - 12.08.2026 00:00
Відповідь надана

3.7. Сертифікат на систему управління безпекою ланцюга постачання відповідно до ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT), виданий органом із сертифікації на ім’я Учасника або іншого суб’єкта господарювання залученого до виконання умов закупівлі (виробник

Номер: 734325902ccc43f2954e8bdcfb04c8cf
Дата опублікування: 11.08.2026 11:57
Опис: Доводимо до Вашого відома, що предметом закупівлі є товар. Тому вимога про 3.7. Сертифікат на систему управління безпекою ланцюга постачання відповідно до ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT), виданий органом із сертифікації на ім’я Учасника або іншого суб’єкта господарювання залученого до виконання умов закупівлі (виробник, перевізник, компанія, що надає послуги поштового зв’язку) є дискримінацією, що неоноразово оскаржувалась в АМКУ. Тому просимо внести зміни до ТД та видалити: 3.7. Сертифікат на систему управління безпекою ланцюга постачання відповідно до ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT), виданий органом із сертифікації на ім’я Учасника або іншого суб’єкта господарювання залученого до виконання умов закупівлі (виробник, перевізник, компанія, що надає послуги поштового зв’язку). Якщо не буде внесено зміни, то буде додатково повідомлено ДАСУ про порушення в даній процедурі закупівлі.
Відповідь: Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами (надалі - Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей. Згідно п. 4 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон), у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби). Крім цього, абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. В свою чергу, частина 5 ст. 23 Закону передбачає, що Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством. Зазначені вимоги не обмежують коло потенційних учасників, оскільки отримання відповідних сертифікатів є відкритим та здійснюється у встановленому законодавством порядку через акредитовані органи сертифікації, а отже не створює бар’єрів доступу до участі у процедурі закупівлі. Практика Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України свідчить про те, що замовник має право встановлювати вимоги щодо наявності систем управління у випадках, коли такі вимоги обґрунтовані предметом закупівлі та спрямовані на забезпечення належної якості виконання договору, за умови відсутності дискримінаційного характеру. Таким чином, встановлені вимоги є обґрунтованими, пропорційними предмету закупівлі, спрямованими на мінімізацію ризиків неналежного виконання договору та забезпечення стабільної якості постачання товарів. Враховуючи викладене, підстав для внесення змін до тендерної документації не вбачається.
Дата відповіді: 11.08.2026 12:20
Відповідь надана

3.6. Сертифікат на СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника або і

Номер: 262b052a0fe04e2794e8018ceaf4ad84
Дата опублікування: 11.08.2026 11:56
Опис: Доводимо до Вашого відома, що предметом закупівлі є товар. Тому вимога про 3.6. Сертифікат на СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника або іншого суб’єкта господарювання залученого до виконання умов закупівлі (виробник, перевізник, компанія, що надає послуги поштового зв’язку); є дискримінацією, що неоноразово оскаржувалась в АМКУ. Тому просимо внести зміни до ТД та видалити: 3.6. Сертифікат на СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника або іншого суб’єкта господарювання залученого до виконання умов закупівлі (виробник, перевізник, компанія, що надає послуги поштового зв’язку). Якщо не буде внесено зміни, то буде додатково повідомлено ДАСУ про порушення в даній процедурі закупівлі.
Відповідь: Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами (надалі - Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей. Згідно п. 4 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон), у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби). Крім цього, абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. В свою чергу, частина 5 ст. 23 Закону передбачає, що Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством. Зазначені вимоги не обмежують коло потенційних учасників, оскільки отримання відповідних сертифікатів є відкритим та здійснюється у встановленому законодавством порядку через акредитовані органи сертифікації, а отже не створює бар’єрів доступу до участі у процедурі закупівлі. Практика Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України свідчить про те, що замовник має право встановлювати вимоги щодо наявності систем управління у випадках, коли такі вимоги обґрунтовані предметом закупівлі та спрямовані на забезпечення належної якості виконання договору, за умови відсутності дискримінаційного характеру. Таким чином, встановлені вимоги є обґрунтованими, пропорційними предмету закупівлі, спрямованими на мінімізацію ризиків неналежного виконання договору та забезпечення стабільної якості постачання товарів. Враховуючи викладене, підстав для внесення змін до тендерної документації не вбачається.
Дата відповіді: 11.08.2026 12:20
Відповідь надана

3.5. Сертифікат на систему управління екологічною безпекою, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, ID), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника або іншого суб’єкта г

Номер: 55c3eec7e3224da0b71a82f10c349fef
Дата опублікування: 11.08.2026 11:56
Опис: Доводимо до Вашого відома, що предметом закупівлі є товар. Тому вимога про 3.5. Сертифікат на систему управління екологічною безпекою, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, ID), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника або іншого суб’єкта господарювання залученого до виконання умов закупівлі (виробник, перевізник, компанія, що надає послуги поштового зв’язку) є дискримінацією, що неоноразово оскаржувалась в АМКУ. Тому просимо внести зміни до ТД та видалити: 3.5. Сертифікат на систему управління екологічною безпекою, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, ID), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника або іншого суб’єкта господарювання залученого до виконання умов закупівлі (виробник, перевізник, компанія, що надає послуги поштового зв’язку). Якщо не буде внесено зміни, то буде додатково повідомлено ДАСУ про порушення в даній процедурі закупівлі.
Відповідь: Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами (надалі - Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей. Згідно п. 4 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон), у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби). Крім цього, абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. В свою чергу, частина 5 ст. 23 Закону передбачає, що Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством. Зазначені вимоги не обмежують коло потенційних учасників, оскільки отримання відповідних сертифікатів є відкритим та здійснюється у встановленому законодавством порядку через акредитовані органи сертифікації, а отже не створює бар’єрів доступу до участі у процедурі закупівлі. Практика Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України свідчить про те, що замовник має право встановлювати вимоги щодо наявності систем управління у випадках, коли такі вимоги обґрунтовані предметом закупівлі та спрямовані на забезпечення належної якості виконання договору, за умови відсутності дискримінаційного характеру. Таким чином, встановлені вимоги є обґрунтованими, пропорційними предмету закупівлі, спрямованими на мінімізацію ризиків неналежного виконання договору та забезпечення стабільної якості постачання товарів. Враховуючи викладене, підстав для внесення змін до тендерної документації не вбачається.
Дата відповіді: 11.08.2026 12:20
Відповідь надана

хімічних характеристик, зовнішнього вигляду, поживної цінності продукту

Номер: e1b35f36a8874b909ef18ce3b159dec8
Дата опублікування: 07.08.2026 15:58
Опис: В Додатку 3 вказано, що У разі надання еквіваленту товару обов’язково має бути порівняльна таблиця з вказанням технічних, якісних, хімічних характеристик, зовнішнього вигляду, поживної цінності продукту, тощо товару, який пропонується та товару який вимагається. Відмінності не допускаються». Доводимо до Вашого відома, що ні предмет закупівлі, ні умови тендерної документації не встановлюють жодних вимог до хімічних характеристик, зовнішнього вигляду, поживної цінності продукту. Тому просимо видалити з Додатку 3 текст "хімічних характеристик, зовнішнього вигляду, поживної цінності продукту".
Відповідь: Шановний Учаснику, дякуємо за запитання! Відповідні зміни будуть внесені до Тендерної документації.
Дата відповіді: 10.08.2026 15:58
Відповідь надана

Щодо обмеження конкуренції

Номер: 993b82a194fb478aa6f227f0a0115aa8
Дата опублікування: 24.06.2026 18:39
Опис: Шановний Замовнику, у Додатку 2 до Тендерної документації Ви вимагаєте надати наступні документи: 3.4. Сертифікат на систему управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 3.5. Сертифікат на систему управління екологічною безпекою, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, ID), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 3.6. Сертифікат на СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 3.7. Сертифікат на систему управління безпекою ланцюга постачання відповідно до ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT), виданий органом із сертифікації на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Зазначені Вами вимоги є повністю дискримінаційними. По-перше, Учасники Вашої закупівлі займаються оптовою торгівлею комп’ютерним обладнання і НЕ Є БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВИРОБНИКАМИ ОБЛАДНАННЯ. Вищезазначені сертифікати не мають жодного відношення до даної закупівлі і жодним чином не впливають на кваліфікаційні критерії предмету закупівлі, а також не дають Вам, як Замовнику, додаткової гарантії щодо постачання якісного обладнання. Аналогічної позиції дотримується і Антимонопольний комітет України. У рішенні № 4063-р/пк-пз від 03.03.2021 року (закупівля UA-2021-02-05-012171-a) уповноважений орган зазначає, що дії Замовника в частині встановлення у Тендерній документації вимоги щодо надання Сертифікату ISO/IEC 27001:2013 порушують вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників. По-друге, жодним нормативно-правовим актом України не передбачено обов’язкової сертифікації господарської діяльності відповідно до стандартів ISO. Здійснювати продаж інтерактивного обладнання, в тому числі, шляхом участі у публічних закупівлях, без наявності сертифікатів ISO НЕ ЗАБОРОНЕНО. Частиною 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закону) визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною 4 статті 5 Закону замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію. Таким чином, Ваші дії в частині встановлення наведених вище вимог порушують частину 4 статті 5 та частину 4 статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси інших учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Зазначена нами вище інформація підтверджується також позицією Антимонопольного комітету України, а саме – рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №11323-р/пк-пз від 24.05.2021 року (номер закупівлі UA-2021-04-29-001781-a), №9206-р/пк-пз від 27.04.2021 року (номер закупівлі UA-2021-04-01-002563-c). У цих рішеннях зазначається, що виконати вимогу щодо надання сертифікатів ISO зможуть лише ті Учасники, які мають такі сертифікати, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб’єктів господарювання, які бажають взяти участь у закупівлі, тому Замовник повинен усунути такі вимоги шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації. Враховуючи вищезазначене, вимагаємо Вас внести зміни до Додатку 2 Тендерної документації та прибрати вимоги щодо необхідності надання наступних документів: 3.4. Сертифікат на систему управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 3.5. Сертифікат на систему управління екологічною безпекою, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, ID), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 3.6. Сертифікат на СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 3.7. Сертифікат на систему управління безпекою ланцюга постачання відповідно до ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT), виданий органом із сертифікації на ім’я Учасника на потужності, що зазначені у довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Відповідь: Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами (надалі - Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей. Згідно п. 4 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон), у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби). Крім цього, абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. В свою чергу, частина 5 ст. 23 Закону передбачає, що Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством. Зазначені вимоги не обмежують коло потенційних учасників, оскільки отримання відповідних сертифікатів є відкритим та здійснюється у встановленому законодавством порядку через акредитовані органи сертифікації, а отже не створює бар’єрів доступу до участі у процедурі закупівлі. Практика Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України свідчить про те, що замовник має право встановлювати вимоги щодо наявності систем управління у випадках, коли такі вимоги обґрунтовані предметом закупівлі та спрямовані на забезпечення належної якості виконання договору, за умови відсутності дискримінаційного характеру. Таким чином, встановлені вимоги є обґрунтованими, пропорційними предмету закупівлі, спрямованими на мінімізацію ризиків неналежного виконання договору та забезпечення стабільної якості постачання товарів. Враховуючи викладене, підстав для внесення змін до тендерної документації не вбачається.
Дата відповіді: 26.06.2026 11:10