-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Маршрутизатор Mikrotik RB5009UPr+S+IN; Маршрутизатор MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2); Точка доступу MikroTik SXTsq Lite 5 (RBSXTsq5nD); Точка доступу MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL-4) 4-pack; Точка доступу MikroTik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-009182-a
Завершена
210 672.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 14:43 - 11.06.2026 00:00
Відповідь надана
Предмет закупівлі Маршрутизатор MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)
Номер:
826ccc72e5d44bf39ddd770ce29843b8
Дата опублікування:
08.06.2026 23:12
Опис:
Шановний Замовник, приберіть у технічних вимогах характеристику маршрутизатору MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2): 1 × порт USB 2.0, - це помилка. Якщо не видаліть 1 × порт USB 2.0, тоді маршрутизатор MikroTik RB960PGS-PB не можна враховувати еквівалентом.
Відповідь:
Шановний Учаснику, на Ваше звернення "прибрати у технічних вимогах характеристику маршрутизатору" повідомляємо, що найближчим часом будуть внесені відповідні зміни до вимог Оголошення (технічні вимоги) з метою усунення технічної помилки та забезпечення належної конкуренції
Дякуємо за звернення і Вашу увагу.
Дата відповіді:
09.06.2026 08:39
Відповідь надана
Предмет закупівлі
Номер:
c2eb2ff4035a46dfaa783c94924a65ee
Дата опублікування:
06.06.2026 22:00
Опис:
Шановний Замовник, у характеристиках предмету закупівлі визначені некоректні показники, а саме:
1. Маршрутизатор Mikrotik RB5009UPr+S+IN
Вимоги:
- Процесор - Не гірше високопродуктивний 4-ядерний, тактова частота не менше 1.4 ГГц (архітектура ARM 64-bit (або еквівалент)).
У специфікації продукту (даташит) виробник декларує: CPU nominal frequency 350-1400 (auto) MHz.
Вкажіть замість не менше - до 1.4 ГГц або не більше 1.4 ГГц.
- Коефіцієнт посилення антени - Не менше 4 dBi (2.4 ГГц); 5 dBi (5ГГц).
Цей маршрутизатор дротовий, у нього немає антени.
На підтвердження надаю посилання на сторінку продукту порталу виробника компанії SIA Mikrotikls: https://mikrotik.com/product/rb5009upr_s_in
2. Маршрутизатор MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)
Вимоги:
- Об'єм пам'яті - Не гірше 802.11ac (Wi-Fi 5)
Помилка у показнику.
- Мережеві інтерфейси Не гірше: 5 × 10/100 Mbit/s Ethernet портів; 1 × порт USB 2.0
USB порту у даного пристрою немає.
На підтвердження надаю посилання на сторінку продукту порталу виробника компанії SIA Mikrotikls: https://mikrotik.com/product/RB750P-PBr2
Маршрутизатор MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2) знятий з виробництва, недоступний у виробника та дистриб'юторів до продажу. Пряма заміна виробника маршрутизатора RB750P-PBr2 це маршрутизатор MikroTik RB960PGS-PB (https://mikrotik.com/product/RB960PGS-PB).
Прошу, виправте некоректні показники характеристик відповідно до показників виробника та замінити недоступну модель на актуальну.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
На Ваше звернення стосовно технічних характеристик предмета закупівлі повідомляємо, що Замовником буде внесено відповідні зміни до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі (Додаток 2) з метою приведення характеристик у відповідність до специфікацій виробників. Щодо моделі Маршрутизатора MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2) зазначаємо, що тендерна документація містить застереження «або еквівалент». Таким чином, учасники мають право пропонувати як еквіваленти актуальні моделі обладнання (зокрема, MikroTik RB960PGS-PB), які відповідають вимогам Замовника та мають аналогічні або кращі технічні характеристики.
Дякуємо за співпрацю та увагу до нашої закупівлі.
Дата відповіді:
08.06.2026 16:45