-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення (Прання, підсинювання, крохмалення, сушка і прасування білизни)
Тендер Prozorro UA-2018-12-29-001351-b
Прання, підсинювання, крохмалення, сушка і прасування білизни
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2018 16:24 - 03.01.2019 16:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим