-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
Тендер Prozorro UA-2019-01-16-001785-b
ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти. (Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
Торги не відбулися
493 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 930.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 930.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2019 18:45 - 22.01.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим