-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-015246-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 р.
Завершена
201 983.33
UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 21:53 - 31.05.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
49446ca490ca41998f2ac34eb7d80acd
Дата опублікування:
29.05.2026 14:26
Опис:
Шановний Замовнику!
По позиції №4 «Моторна олива 10W40 20л» просимо уточнити технічні характеристики продукції.
У технічному завданні не зазначено:
яким саме допускам та класифікаціям API повинна відповідати моторна олива;
для якої техніки призначена олива — легкомоторної чи вантажної техніки.
Просимо внести відповідні уточнення до технічного завдання
Відповідь:
Вантажної техніки
Дата відповіді:
29.05.2026 16:34
Відповідь надана
Фасування
Номер:
05a4e724e73040a49b24bcca0b470bfc
Дата опублікування:
29.05.2026 14:23
Опис:
По позиції №6 «Олива турбінна ТП-22 20л» у технічній специфікації зазначено потребу 400 кг.
Разом з тим, фасування товару вказано у тарі 20 л, а кількість визначена у кг, що не дає можливості коректно розрахувати необхідну кількість тари, оскільки 20 л оливи не дорівнює 20 кг.
У зв’язку з цим просимо:
або внести зміни та зазначити потребу в літрах (наприклад 400 л), що буде кратно фасуванню 20 л;
або передбачити допустиме відхилення (толерантність) по кількості в кг.
Відповідь:
Доброго дня, щоб було відповідно пакуванню а бік збільшення до тех завдання.
Дата відповіді:
29.05.2026 16:34