-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-002891-a
Торги не відбулися
23 800.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 10:31 - 05.06.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення очікуваної вартості товару
Номер:
9f806e5128f4462f9632d41e70ec37e6
Дата опублікування:
26.05.2026 12:07
Опис:
Шановний Замовнику!
Бюджет закупівлі 23800 грн.
Рекомендована ціна ноутбука з технічними характеристиками, що відповідають технічним вимогам - 26999 грн.
Прохання перевірити очікувану вартість товару.
Дякую!
Відповідь:
Добрий ранок! Дякуємо за звернення, повідомляємо, що ваша інформація буде врахована в подальшій роботі.
Дата відповіді:
27.05.2026 09:37