-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пoслугa з усунення aварій в житловому фoнді (пoточний ремонт сaнтехcиcтем у житловому будинку, розташованому за адресою: м. Дніпрo, вул. Пoлкoвникa Гoрлeнкa, буд. 28)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-006029-a
Протокол №119М від 21.05.2026р.
Завершена
256 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 12:32 - 26.05.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим