-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») (вугілля марки Г 0-100)»
Тендер Prozorro UA-2018-12-22-000023-b
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2018 01:47 - 27.12.2018 23:00
Відповідь надана
Якість вугілля
Номер:
8e007184ef4b46d8b31108f59f0bbd8c
Дата опублікування:
22.12.2018 16:33
Опис:
Якій має бути зольність і вологість вугілля?
Відповідь:
На ваше звернення повідомляємо, що зольність вугілля повинні становити до 20% та відповідно, вологість - до 12%.
Дата відповіді:
25.12.2018 23:17