-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожене за кодом ДК:021-2015: 15220000-6
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-004688-a
Завершена
969 375.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 11:41 - 07.05.2026 09:00
Відповідь надана
Щодо залишку терміну придатності товару
Номер:
5b285f1f508945a3ab1437591b1276fd
Дата опублікування:
03.05.2026 11:37
Опис:
При опрацюванні документів закупівлі, затвердженої Протокольним рішенням № 243 від 01.05.2026 р., нами виявлено суперечливі вимоги щодо залишку терміну придатності товару на момент його поставки:У Проєкті договору (Додаток № 4 до Оголошення), а саме в пункті 4.2 розділу «Якість товару», встановлено вимогу: «Термін придатності продукції повинен складати на момент поставки не менше ніж 80 % до загального терміну придатності до споживання». Водночас, у Технічних вимогах (Додаток № 2 до Оголошення) у таблиці 2 «Показники безпечності та фізико-хімічні показники» для товару «Хек тушка заморожений» вказано: «Термін придатності продукції повинен складати на момент поставки не менше ніж 85 % до загального терміну придатності до споживання». Зазначена розбіжність (80% у договорі проти 85% у технічних вимогах) створює неоднозначне трактування умов закупівлі, що може призвести до помилок при підготовці тендерної пропозиції та виникнення спорів під час приймання товару. З огляду на вищевикладене,
ПРОСИМО: Усунути невідповідність між Додатком № 2 (Технічні вимоги) та Додатком № 4 (Проєкт договору) в частині вимог до залишку терміну придатності товару. Привести вказані документи до єдиного показника та внести відповідні зміни до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Відповідь:
Шановний учасник!
Дякую за вашу пильність.
Ми опрацюємо це питання, щоб уніфікувати вимоги в усіх додатках до Оголошення.
Найближчим часом буде прийнято рішення щодо того, який саме показник є пріоритетним для цієї закупівлі
Слідкуйте за оновленнями в системі.
Дата відповіді:
04.05.2026 10:43