-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Перевезення вантажів дорожніми транспортними засобами (Послуги з автомобільних перевезень (Перевезення будівельної техніки на об'єктах))
Тендер Prozorro UA-2016-09-08-000257-a
Перевезення будівельної техніки на об'єктах
Торги не відбулися
1 398 276.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 13 000.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2016 16:15 - 16.09.2016 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим