• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП

Рюкзак бойовий індивідуальний

Завершена

21 071 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2026 11:01 - 23.04.2026 00:00
Відповідь надана

співвідношення

Номер: 4abbaa357b3c46ea86a9a144642182ef
Дата опублікування: 22.04.2026 11:32
Опис: Шановний Замовнику! Ми ознайомилися з вашою відповіддю щодо того, що технічні вимоги відповідають затвердженим нормативним документам, розміщеним на сайті НГУ, і не можуть бути змінені. Однак, ми змушені повторно звернути вашу увагу на те, що затверджений документ містить критичну технічну прогалину, яка прямо призводить до юридичних колізій та створює високі корупційні ризики на етапі оцінки пропозицій та під час приймання готової продукції. Суть проблеми полягає в наступному: 1. Технічна неможливість обчислення. Формула кольорової відмінності ΔECMC математично не може бути розрахована без визначення вагових коефіцієнтів “l” (світлота/яскравість) та “c” (насиченість). Відсутність цих показників у ваших вимогах означає, що методика перевірки є незавершеною. 2. Прямий корупційний ризик та можливість маніпуляцій. Відсутність вказівок на конкретне співвідношення “l:c” дозволяє лабораторіям та комісіям із приймання майна Замовника на власний розсуд підставляти будь-які значення у формулу під час перевірки зразків. Це означає, що один і той самий зразок тканини може отримати кардинально різні показники ΔECMC. Завдяки маніпуляціям зі співвідношенням “l:c”, недобросовісні особи отримують інструмент для того, щоб "штучно" визнати придатним товар обраного постачальника (підібравши зручні коефіцієнти), або ж, навпаки, — забракувати якісний товар "небажаного" учасника. 3. Порушення законодавства. Згідно з принципами публічних закупівель, тендерна документація (та додатки до неї) не повинна містити вимог, що допускають неоднозначне трактування. Відсутність чіткої методики вимірювання ставить учасників у нерівні умови. Ми не вимагаємо від вас негайної зміни глобальних наказів НГУ в обхід процедур. Однак, Замовник зобов'язаний надати офіційне роз'яснення в рамках даної спрощеної закупівлі, щоб забезпечити рівні умови для всіх учасників. Враховуючи вищезазначене та з метою запобігання зверненням до контролюючих органів щодо наявності корупційних складових в умовах закупівлі, ПРОСИМО НАДАТИ РОЗ'ЯСНЕННЯ: Офіційно роз'яснити у системі Prozorro: яке саме співвідношення l:c повинні застосовувати акредитовані лабораторії під час проведення випробувань зразків Учасників для даної закупівлі, та яке саме співвідношення буде застосовуватись Замовником при вхідному контролі приймання партії товару?
Відповідь: Шановний потенційний Учаснику! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що параметри розрахунку кольорової відмінності текстильних матеріалів, зокрема співвідношення коефіцієнтів світлоти яскравості та насиченості (1:c), визначені в ДСТУ EN ISO 105-303:2022 «Текстиль. Випробування на стійкість забарвлення. Частина 303. в забарвления Розрахунок різниць забарвлення (EN ISO 105-J03:2009, IDT; ISO 105-J03:2009, DT)». Акредитовані лабораторії здійснюють визначення показника кольорової відмінності відповідно до зазначеного стандарту (згідно зі сферою акредитації). Вхідний контроль здійснюється Замовником на підставі протоколів випробувань акредитованих лабораторій.
Дата відповіді: 23.04.2026 10:07
Відповідь надана

координати

Номер: 3523164a986248d1afb7412798dca796
Дата опублікування: 21.04.2026 15:56
Опис: При визначенні ΔЕ СМС координат кольору матеріалу крім еталонних координат кольору також використовуються співвідношення l:с - та — параметри , які визначають, наскільки яскравість і насиченість важливіші за відтінок. Додаток 2 - Роз’яснення до вимог координат кольору № 8 не містять даних l:с, таким чином неможливо коректно визначити кольорову відмінність. Просимо внести відповідні зміни до ТД та визначити показник l:с при визначенні ΔЕ СМС.
Відповідь: Шановний потенційний учаснику! Технічні вимоги, що навдені в оголошенні про проведенні спрощеної закупівлі, не можуть відрізнятись від офіційно затверджених нормативних документів щодо виготовлення речового майна, що розміщені у піблічному доступі на сайті Національної гвардії України.
Дата відповіді: 21.04.2026 16:41
Відповідь надана

щодо сертифікату схвалення системи управління якістю

Номер: fa72c0e4ddca4d65ad7eb67236296393
Дата опублікування: 17.04.2026 15:25
Опис: Доброго дня! Шановний Замовнику, відповідно до п.13 Розділу III Додатку № 4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Учасник у складі пропозиції має надати сканований оригінал в кольоровому вигляді сертифікату схвалення системи управління якістю виробника предмета закупівлі. Просимо надати пояснення чи буде вважатись виконаною вимога якщо Учасник надасть сканований оригінал в кольоровому вигляді сертифікату ISO 9001:2015.
Відповідь: Доброго дня! Так, буде
Дата відповіді: 17.04.2026 15:36