-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрій зарядно-живильний УЗПС 24-25А код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-010698-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Завершена
1 219 050.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 15:40 - 21.04.2026 00:00
Відповідь надана
Внесення змін в тендерну документацію
Номер:
f9964d3bf8fa45ebb7bfdf4627ce8ad4
Дата опублікування:
20.04.2026 13:43
Опис:
Просимо Вас внести зміни в тендерну документацію Додаток А п.3.8 "Пристрій повинен мати пасивне охолодження (відсутність примусової вентиляції), яке забезпечує оптимальний температурний режим роботи пристрою у всіх режимах" та викласти його в наступній редакції" : "Пристрій має вбудований вентилятор охолодження , який вмикається та вимикається автоматично для забезпечення оптимального температурного режиму роботи пристрою у всіх режимах. " , у звязку з тим, що згідно технічній документаціїї виробника охолодження пристрою здійснюється саме таким чином.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник!
Ваше звернення опрацьовується фахівцями Департаменту автоматики та
телекомунікацій АТ «Укрзалізниця», у разі погодження, відповідні зміни
будуть внесені до тендерної документації.
Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
20.04.2026 17:10
Відповідь надана
Внесення змін в тендерну документацію
Номер:
d4f0608786c744ca974246f6103dd7be
Дата опублікування:
20.04.2026 13:42
Опис:
Доброго дня. 1) Шановні організатори торгів, відповідно до Додатку № 1 тендерної документації-"Учасник повинен надати інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, згідно переліку встановленого замовником в п.1 "Документальне підтвердження відповідності технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі" Додатку 2 тендерної документації та/або інформації,які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції". Однак у тендерній документації немає вимог надати копію паспорта пристрою. Без цієї вимоги, інформація, яку надає Учасник у порівняльній таблиці, має суто декларативний характер. Виходячі із вищевикладеного, просимо Вас внести до тендерної документації вимогу про надання зразка паспорта пристрою та фото зовнішнього вигляду, з метою документального підтвердження відповідності технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівл, щоб уникнути випадку придбання продукціїї, яка не відповідає необхідним параметрам. 2) Також просимо уточнити-чи правильно ми розуміємо, що масогабаритні характеристики пристроїв не мають для Вас особливого значення.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник!
Ваше звернення опрацьовується фахівцями Департаменту автоматики та
телекомунікацій АТ «Укрзалізниця», у разі погодження, відповідні зміни
будуть внесені до тендерної документації.
Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
20.04.2026 17:09