-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рукава високого тиску
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-012398-a
Завершена
261 982.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 16:32 - 07.04.2026 00:00
Відповідь надана
щодо року виготовлення
Номер:
6793d3a0ce764d09ad34294be4a4d1c0
Дата опублікування:
06.04.2026 13:14
Опис:
Шановний Замовнику, чи вірно розуміємо, що рік виготовлення будь який в межах гарантійних строків зберігання?
Відповідь:
Шановний Учаснику! Дякуємо за Ваше звернення та повідомляємо, що рік виготовлення може бути будь-яким у межах строків зберігання 2-4 роки.
Дата відповіді:
07.04.2026 11:42