-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного обслуговування протипожежного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-011695-a
Послуги виконуються на одному об’єкті Контактна особа Корнійчук Юрій - 0638096195
Завершена
45 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 18:34 - 04.04.2026 00:00
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
2a706ed6b184431e836e7294d5324849
Дата опублікування:
01.04.2026 17:02
Опис:
Шановний замовник, просимо завантажити тендерну документацію (з повною інформацією про закупівлю, )
Відповідь:
Шановний учаснику! Дана закупівля проводиться відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» як спрощена закупівля.
Згідно з нормами чинного законодавства, для проведення спрощеної закупівлі замовник оприлюднює Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі, а не тендерну документацію. Вся необхідна інформація про закупівлю, технічні вимоги до послуг, проєкт договору та перелік документів, що мають бути надані учасником, містяться у завантажених файлах до цієї закупівлі. Просимо керуватися саме цими документами для підготовки вашої пропозиції.
Дата відповіді:
01.04.2026 22:27