-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити залізобетонні дорожні
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-001541-a
Завершена
2 800 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 10:04 - 05.04.2026 00:00
Відповідь надана
Проєкт договору
Номер:
ed8b0b9e0dc045c18544313aa2b5462d
Дата опублікування:
02.04.2026 10:41
Опис:
Шановний Замовнику!
Згідно проєкту Договору:
7.7. У випадку часткової відмови Постачальника від виконання взятих на себе зобов’язань за Договором, Постачальник сплачує Замовнику штраф в розмірі 20 % від вартості невиконаних зобов’язань за Договором на розрахунковий рахунок Замовника вказаний у Договорі протягом 3 (трьох) робочих днів.
7.8. У випадку в повному обсязі відмови Постачальника від виконання взятих на себе зобов’язань за діючим Договором, Постачальник зобов’язується відшкодувати Покупцю завдані збитки в розмірі 100 % суми за Договором на розрахунковий рахунок Покупця вказаний у Договорі протягом 3 (трьох) робочих днів від дня повідомлення про невиконання зобов’язань за Договором.
Зважаючи на війну і постійні обстріли, просимо "у випадку відмови" змінити на " у випадку необгрунтованої відмови", оскільки відмова в наших реаліях може бути обгрунтована через обставини спричинені військовою агресією рф, форс-мажорні обставини тощо.
Відповідь:
Шановний Учасник! Якщо відмова буде обгрунтована, то вона має бути підтверджена будь-яким документальним підґрунтям, таке як фото/відео фіксація/справка та або інший доказовий документ, форс мажорні обставини ніхто не відміняв. Натомість штрафні санкції є правом а не обов’язком Замовника, якщо причина буде обгрунтованою.
Дата відповіді:
02.04.2026 11:04
Відповідь надана
про аналогічний договір
Номер:
d3f999cd461d4c2ebad887282f37b914
Дата опублікування:
02.04.2026 09:31
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику.
Просимо уточнити, чи потрібно з аналогічним договором надавати видаткові накладні?
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо, що звернули увагу на нашу закупівлю! Оскільки кваліфікаційні вимоги тендерної документації Замовника містять: "Довідка в довільній формі, з інформацією про виконаний аналогічний (аналогічні) за предметом закупівлі договір(ри), скан копію договору (договорів). Лист-відгук (або рекомендаційний лист тощо) від контрагента згідно з аналогічним договором, який зазначено в довідці та надано у складі тендерної пропозиції про належне виконання цього договору. Аналогічним вважається договір за предметом закупівлі", Ви маєте право, як надати підтвердні документи під договори скан-копії яких будуть надаватись, такі як видаткові накладні/звіт про закритий договір тощо, так можете і не надавати, оскільки це не передбачено конкретно у вимогах тендерної документації.
Дата відповіді:
02.04.2026 10:57
Відповідь надана
Щодо доставки
Номер:
559f74de53d047e88196ccfb2082c7b3
Дата опублікування:
01.04.2026 11:35
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо уточнити, чи до ціни включається лише доставка Товару чи додатково і вивантаження на обʼєкт Замовника?
Відповідь:
Шановні Учасники! Ми Вам дуже вдячні за звернення! Проте велике прохання вивчати всі умови тендерної документації та проєкту договору самостійно, а не відволікати питаннями від основної роботи фахівців з публічних закупівель. Оскільки в пункті 5. УМОВИ ПОСТАВКИ проєкту договору міститься підпункт
5.1. Постачальник самостійно здійснює погрузку, транспортування, розгрузку Товару за кінцевим місцем призначення зазначеним Замовником протягом 60 (шестидесяти) календарних днів з моменту перерахування Покупцем попередньої оплати Постачальнику. Постачальник зобов'язаний щоразу за 5 (п’ять) календарних днів до дати поставки Товару, письмово та/або в телефонному режимі сповістити Покупця про дату та час надходження Товару в погоджений пункт призначення, а також надати інформацію, що необхідна Покупцю для прийняття Товару.
Дата відповіді:
01.04.2026 11:44
Відповідь надана
Відповідальність сторін
Номер:
c4f81c09acca4c3ab54a26069a5eba95
Дата опублікування:
31.03.2026 16:12
Опис:
Шановний Замовнику!
Ознайомившись з проєктом Договору, зокрема розділом 7 «Відповідальність сторін», просимо надати роз’яснення щодо встановлених умов відповідальності Постачальника.
Аналіз зазначених положень свідчить про суттєвий дисбаланс відповідальності сторін, зокрема:
• встановлення штрафу у розмірі 10% за кожен день прострочення поставки (п. 7.1);
• нарахування пені у розмірі 7% за кожен день прострочення (п. 7.4);
• застосування штрафу у розмірі 20% за часткове невиконання зобов’язань (п. 7.7);
• обов’язок відшкодування до 100% вартості Договору (п. 7.8).
Водночас відповідальність Покупця за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань обмежується 0,1% за кожен день прострочення, що створює нерівні умови для сторін Договору.
Зазначені умови можуть розцінюватися як такі, що:
• не відповідають принципу пропорційності відповідальності сторін;
• створюють надмірні фінансові ризики для учасників;
• потенційно впливають на рівень конкуренції у процедурі закупівлі.
З огляду на викладене, з метою уникнення неоднозначного тлумачення умов Договору та забезпечення рівних умов участі у процедурі закупівлі, просимо:
1. Надати обґрунтування встановлення таких розмірів штрафних санкцій.
2. Розглянути можливість приведення умов відповідальності сторін до збалансованого та пропорційного рівня.
Розраховуємо на конструктивний підхід та врахування зазначених зауважень.
Відповідь:
Шановний Учасник! Ми дуже раді, що ви звернули увагу на нашу закупівлю, та повідомляємо наступне: тендерна документація Замовника формується відповідно до п. 28. Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі-Особливості) з урахуванням вимог статті 22 Закону « Про публічні закупівлі» (далі –Закон) з урахуванням цих особливостей. Також відповідно до частини 8 підпункту 2 статті 22 Закону, проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, міститься в тендерній документації Замовника. З вищезазначеного, Замовником повністю дотримані норми чинного законодавства.
Наголошуємо, проект договору складався в належній формі
та відповідності до норм Цивільного кодексу України, Особливостей та Закону. Враховуючи негативний попередній досвід Замовника з подібними умовами за конкурентними процедурами закупівель, та враховуючи, що проектом договору передбачена попередня оплата у розмірі 50%, і зважаючи на очікувану вартість закупівлі, з метою запобігання можливих ризиків у разі невиконання договору в повному обсязі, можливої невідповідності по якості, та/або інші можливі порушення з боку постачальника, у проекті договору передбачений п.7 Відповідальність сторін.
Стосовно Вашого твердження про створення надмірних фінансових ризиків, та потенційний вплив на рівень конкуренції у процедурі закупівлі, Замовник ніяким чином не створював вищезазначені умови. Натомість, з огляду на звернення, вбачається спонукання Замовника, до дій, які будуть сприятливі для певного суб’єкту господарювання. Якщо Учасник є добросовісним постачальником, та впевнений у товарі який буде запропонований умови які містяться в проекті договору стосовно відповідальності, ніяким чином не повинні викликати дисбаланс.
Дата відповіді:
01.04.2026 11:29