-
Спрощена закупівля
-
Мультилотова
-
КЕП
Засоби зберігання продуктів харчування
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-012313-a
Завершена
553 470.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 16:05 - 01.04.2026 12:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
cb2838708ad94796be1e3f58866b3c1c
Дата опублікування:
27.03.2026 00:03
Опис:
Шановний Замовнику!
В Характеристиках додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Лот:Холодильник Vestfrost CMR309W або еквівалент * вказано: "Система охолодження морозильної камери - Статична". В тих самих характеристиках до цього ж холодильника присутня вимога "Технічні особливості - Без морозильної камери". Просимо внести зміни до технічних характеристик щодо наявності морозильної камери для усунення розбіжностей.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення.
Ми опрацюємо надану Вами інформацію і внесемо відповідні зміни найближчим часом
Дата відповіді:
27.03.2026 10:59