-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічної інвентаризації, виготовлення технічних паспортів та внесення відомостей про проведену технічну інвентаризацію до диної державної електронної системи у сфері будівництва за об'єктом «Капітальний ремонт колії № 58 (інв. №057179) та стрілочного переводу № 132 (інв. №057201) Південного парку, колії № 3 (інв. № 057158), стрілочного переводу № 63 (інв. № 057186), колії № 2 причалу № 4 (інв. № 060149), стрілочного переводу № 337 (інв. № 350113), колії № 19 причалу № 4 (інв. №060148), колії № 19а (інв. № 350110), колії № 1 (інв. № 057156), колії № 5, стрілочного переводу № 315, з’єднувальної колії № 17, стрілочного переводу № 301, колії № 6, стрілочного переводу № 325, колії № 7, стрілочного переводу № 305, стрілочного переводу № 327, колії № 8, колії № 8а, стрілочного переводу № 329, з’єднувальної колії № 329 - № 331, стрілочного переводу № 341, з’єднувальної колії № 343 - № 341, стрілочного переводу № 343 (інв. № 060026) Конюшинного парку Одеської філії ДП «АМПУ» за адресою м. Одеса, Митна площа, 1. Другий пусковий комплекс
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-005630-a
Завершена
50 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 12:00 - 19.04.2026 00:00
Відповідь надана
Сума тендерного забезпечення прописом
Номер:
166de112e5884b5ba59f12b09880522c
Дата опублікування:
09.04.2026 14:27
Опис:
Шановний замовнику! В тендерній документації, сума тендерного забезпечення прописом ((одна тисяча сімсот п’ятдесят гривень, 00 коп. - тобто 1 750) відрізняється від вказаної цифрами і вказаної в Прозорро: 1 500 грн .
Просимо внести зміни в документацію та виправити суму забезпечення пропозиції прописом.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за звернення та повідомляємо, що замовником будуть внесені відповідні зміни до умов тендерної документації.
Дата відповіді:
09.04.2026 15:02