-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічної інвентаризації, виготовлення технічних паспортів та внесення відомостей про проведену технічну інвентаризацію до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва за об'єктом «Капітальний ремонт колії № 58 (інв. №057179) та стрілочного переводу № 132 (інв. №057201) Південного парку, колії № 3 (інв. № 057158), стрілочного переводу № 63 (інв. № 057186), колії № 2 причалу № 4 (інв. № 060149), стрілочного переводу № 337 (інв. № 350113), колії № 19 причалу № 4 (інв. №060148), колії № 19а (інв. № 350110), колії № 1 (інв. № 057156), колії № 5, стрілочного переводу № 315, з’єднувальної колії № 17, стрілочного переводу № 301, колії № 6, стрілочного переводу № 325, колії № 7, стрілочного переводу № 305, стрілочного переводу № 327, колії № 8, колії № 8а, стрілочного переводу № 329, з’єднувальної колії № 329 - № 331, стрілочного переводу № 341, ’єднувальної колії № 343 - № 341, стрілочного переводу № 343 (інв. № 060026) Конюшинного парку Одеської філії ДП «АМПУ» за адресою м. Одеса, Митна площа, 1. Перший пусковий комплекс
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-013887-a
Завершена
50 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 17:09 - 18.04.2026 00:00
Відповідь надана
Задвоєння слова "не", що змінює сенс твердження
Номер:
dfc961f2a3dd42b9843f944d94cb3ae7
Дата опублікування:
10.04.2026 16:57
Опис:
Шановний Замовнику. Звертаємо Вашу увагу, що в ТД (ст 24 ТД), щодо випадків коли переможець процедури закупівлі буде вважатися таким, що відмовився..., задвоєно "не", що змінює сенс твердження:
"- мовчазної відмови переможця ..... а саме НЕ НЕнадання .... договору ....
Аналогічно і в інших ТД по даним предметам закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учаснику! Дякуємо за звернення, та повідомляємо наступне: ваше питання буде ретельно опрацьовано та у разі необхідності будуть внесені необхідні зміни до умов тендерної документації.
Дата відповіді:
13.04.2026 09:57
Відповідь надана
Сума тендерного забезпечення прописом
Номер:
b99764083af642c98f70dd08e8b9b2c5
Дата опублікування:
09.04.2026 14:23
Опис:
Шановний замовнику! В тендерній документації сума тендерного забезпечення прописом ((одна тисяча сімсот п’ятдесят гривень, 00 коп. - тобто 1 750) відрізняється від вказаної цифрами і вказаної в Прозорро: 1 500 грн .
Просимо внести зміни в документацію та виправити суму забезпечення пропозиції прописом.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за звернення та повідомляємо, що замовником будуть внесені відповідні зміни до умов тендерної документації.
Дата відповіді:
09.04.2026 15:02