-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони правопорядку та громадського порядку)
Тендер Prozorro UA-2018-12-13-003666-c
Дана закупівля проводиться на очукувану вартість на 2019 рік.
Торги відмінено
413 647.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2018 15:41 - 20.12.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим