-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
газ-метан для заправки автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2019-01-02-000509-c
Торги не відбулися
3 363 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 632.50 UAH
мін. крок: 1% або 33 632.50 UAH
Період уточнення:
02.01.2019 13:35 - 07.01.2019 17:00
Відповідь надана
щодо умов договору
Номер:
c249a2f6d51141838611f375171da68b
Дата опублікування:
04.01.2019 15:36
Опис:
Шановний Замовнику!
Розглянувши тендерну документацію та проект договору, вбачаємо за необхідне:
1. У проекті договору не вказано, яким чином буде здійснюватись облік відібраного СПГ довіреними особами Покупця (із використанням пластикових карток, відомостей). Вважаємо, що зазначена умова є істотною для такого виду договору, і є доцільним передбачити у проекті договору відпуск СПГ із використанням пластикових карток.
2. Викласти пункт 3.4 проекту договору у наступній редакції:
«3.4. Вартість Товару, отриманого Покупцем, визначається:
- за ціною, яка діє на АГНКС Постачальника в момент заправки автотранспортних засобів, якщо ціна за одиницю товару на АГНКС менше або дорівнює ціні, визначеній за результатами процедури закупівлі, та зазначеній у Специфікації (Додаток №___) до Договору;
- у разі, якщо ціна на Товар на АГНКС Постачальника перевищить ціну, визначену за результатами процедури закупівлі «Газове паливо (Газ стиснений)» та зазначену у Специфікації до Договору, Сторони за ініціативою Постачальника та за наявності підстав, передбачених ч.4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», укладають додаткову угоду до цього Договору про збільшення ціни на Товар. До моменту підписання Покупцем зазначеної у цьому пункті додаткової угоди, Постачальник має право припинити відпуск Товару Покупцю;
- у разі, якщо ціна на Товар на АГНКС Постачальника перевищить ціну, зазначену у специфікації до Договору, більше ніж на 10%, і відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» у Сторін будуть відсутні правові підстави щодо укладання додаткової угоди про збільшення ціни на Товар до цього Договору, Постачальник має право припинити відпуск Товару, письмово повідомивши про це Покупця не пізніше ніж у останній робочий день, який передую дню, у якому почне діяти нова ціна на Товар. У такому випадку Покупець зобов’язаний оплатити Постачальнику весь Товар, що було отримано за цим Договором та не було оплачено.».
3. З метою захисту інтересів Постачальника, вважаємо за доцільне запропонувати внести до проекту договору умови, за яких Постачальник має право відмовити Покупцю у відпуску Товару.
4. В пункті 4.2 проекту договору пропонуємо передбачити тільки попередню оплату шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника.
Відповідь:
Шановний учасник торгів!
Тендерний комітет КП «Сєвєродонецьккомунсервис» (далі – КП «СКС» або Замовник) ретельно розглянув Ваші пропозиції щодо внесення змін до проекту договору про закупівлю газу-метану для заправки автотранспорту та повідомляє наступне.
По-перше, розділом XI. ІНШІ УМОВИ договору про закупівлю газу-метану для заправки автотранспорту КП «СКС» визначено порядок обліку відпуску палива. Так, пунктами 11.1 – 11.4 договору передбачено, що відпуск палива та звірка поставленого Товару за договором здійснюється на підставі відомості відпуску на АГНКС Постачальника, право власності на Товар підтверджується видатковою накладною, підписаною сторонами тощо. При цьому, слід зауважити, що КП «СКС», як Замовником Товару за договором не передбачена закупівля газового палива з використанням пластикових карток.
По-друге, розділом VII Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначені основні вимоги до договору про закупівлю та порядок його укладання. Так, відповідно статті 36 усі договори про закупівлю укладаються відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідна інформація, щодо зміни суттєвих умов договору міститься в пункті 11.6 договору. Таким чином вважаємо недоцільним доповнення договору пунктом 3.4. зі змістом, викладеним у Вашій пропозиції.
По третє, враховуючи те, що КП «СКС» є суб’єктом господарювання у сфері вивозу побутових відходів, основним завданням якого є задоволення суспільних потреб територіальної громади м. Сєвєродонецька, процес його діяльності повинен бути забезпечений регулярним постачанням експлуатаційних матеріалів, зокрема газового пального.
Таким чином, для забезпечення безперебійної роботи комунального підприємства, у розділі IV договору про закупівлю газу-метану для заправки автотранспорту Замовником передбачена оплата за поставлений товар шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, згідно видаткової накладної з можливістю відстрочки платежу протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати її формування.
Дата відповіді:
09.01.2019 16:36
Відповідь надана
щодо умов договору
Номер:
0b934c60785b43e89ebe456c4f0334cc
Дата опублікування:
04.01.2019 15:34
Опис:
Шановний Замовнику!
Розглянувши тендерну документацію та проект договору, вбачаємо за необхідне:
1. В п.1.1 проекту договору зазначити назву товару «Стиснений природний газ (метан) як моторне паливо для двигунів автотранспортних засобів. Скорочена назва – газ стиснений природний метан».
2. В п. 3.2 проекту договору словосполучення «у видатковій накладній на паливо» замінити на «в Акті приймання-передачі Товару»; словосполучення «наданих видаткових накладних» замінити на «наданих Актів приймання-передачі».
3. В п.4.1 проекту договору словосполучення «згідно видаткової накладної» замінити на «формування Актів приймання-передачі».
4. В п.4.3 слово «накладна» замінити на «Акт приймання-передачі».
5. У розділі ХI проекту договору пропонуємо видалити пункти 11.1, 11.2 та 11.3, так як вони не відповідають умовам реалізації стисненого природного газу (метану) за допомогою пластикових карток.
6. В специфікації зазначити назву «Стиснений природний газ (метан) як моторне паливо для двигунів автотранспортних засобів. Скорочена назва – газ стиснений природний метан».
7. Пункт 11.13 проекту договору видалити, так як він дублюється пунктом 11.14.
Відповідь:
Шановний учасник торгів!
Тендерний комітет КП «Сєвєродонецьккомунсервис» (далі – КП «СКС») ретельно розглянув Ваші пропозиції щодо внесення змін до проекту договору про закупівлю газу-метану для заправки автотранспорту та повідомляє наступне.
По-перше, Планом закупівель КП «СКС» на 2019 рік передбачена закупівля газового палива - газ-метан для заправки автотранспорту (далі – Товар), (код ДК 021:2015: 09120000-6). Відповідно до умов договору здійснюється регулярне строкове (протягом 2019 року) постачання Товару. При цьому первинний документ на підставі якого здійснюється постачання та оплата Товару за договором є видаткові накладні. Таким чином, зміну назви предмету договору та заміну понять «Видаткова накладна» на «Акт приймання-передачі Товару» вважаємо недоцільними.
По-друге, розділом XI. ІНШІ УМОВИ договору про закупівлю газу-метану для заправки автотранспорту КП «СКС» визначено порядок обліку відпуску палива. Так, пунктами 11.1 – 11.4 договору передбачено, що відпуск палива та звірка поставленого Товару за договором здійснюється на підставі відомості відпуску на АГНКС Постачальника, право власності на Товар підтверджується видатковою накладною, підписаною сторонами тощо. При цьому, слід зауважити, що КП «СКС», як Замовником Товару за договором не передбачена закупівля газового палива з використанням пластикових карток.
По-третє, пункти 11.13 та 11.14 не є задубльованими. Кожен із цих пунктів відображає інформацію щодо наявності у сторін печаток та порядку їх використання при виконанні умов договору – Постачальником та Замовником відповідно. Разом з тим, вважаємо за необхідне зазначити, що відомості, викладені у вищезазначених пунктах не є суттєвими умовами договору і носять лише інформативний характер.
Дата відповіді:
09.01.2019 16:33