-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Колісні одноківшеві екскаватори (43260000-3 - Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка)
Тендер Prozorro UA-2026-03-15-000483-a
Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 "Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану" (із змінами)
Завершена
18 749 468.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.03.2026 18:58 - 19.03.2026 00:00
Відповідь надана
Просимо внести зміни
Номер:
b0aa8f7224c24f208bec952dbe9eff28
Дата опублікування:
18.03.2026 08:09
Опис:
Добрий день! Як потенційний учасник процедури закупівлі, повідомляємо про можливість запропонувати якісний колісний екскаватор , що відповідає функціональному призначенню предмета закупівлі. У зв’язку з цим просимо розглянути можливість внесення несуттєвих змін до Додатку №2 ( Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.), а саме до пункту 4 «Двигун - Дизельний з турбонагнітачем потужністю в межах 120 – 180 кВт, робочим об’ємом в межах 4,2 – 6,0 л»: — замінити на «Двигун - Дизельний з турбонагнітачем потужністю в межах 85 – 180 кВт, робочим об’ємом в межах 4,2 – 6,0 л». Дана зміна суттєво вплине на умови подальшої експлуатації техніки . Вона обумовлена виходячи з розрахунків оптимального співвідношення потужності та витрат пального. Більші потужності двигуна можуть призвести до підвищення експлуатаційних витрат (споживання пально-мастильних матеріалів), що є економічно недоцільним в довгостроковій перспективі.
У зв'язку з цим просимо розглянути наше звернення. Внесення змін буде запорукою заощадження бюджетних коштів на поточній закупівлі. Дякуємо Вам
Відповідь:
Шановний учаснику! Повідомляємо, що Ваше звернення передано на розгляд профільним фахівцям технічного відділу Замовника для проведення аналізу щодо можливості коригування вимог до потужності двигуна з урахуванням особливостей та майбутніх умов використання техніки.
У разі прийняття позитивного рішення щодо внесення відповідних змін до Оголошення про проведення даної закупівлі, вони будуть оприлюднені у встановлений законодавством строк.
Дата відповіді:
19.03.2026 14:36
Відповідь надана
Стосовно строку поставки
Номер:
1712bbcb0ac2406a9c65529988c6e79b
Дата опублікування:
17.03.2026 12:02
Опис:
Шановний Замовник. Дякую за відповідь на наше питання стосовно продовження строку поставки до 30.08.2026 року, але просимо Вас надати чітку відповідь щодо цього питання до закінчення Періоду уточнень. Чи буде продовжений строк поставки до 30.08.2026 року, чи ні? Дякую
Відповідь:
Шановний учаснику!
Дякуємо за звернення!
Розглянувши ваш запит щодо продовження строку поставки товару до 30.08.2026, повідомляємо наступне:
На даному етапі закупівлі кінцевий строк поставки залишається незмінним відповідно до чинного Оголошення про проведення даної закупівлі та встановлених графіків. З огляду на критичну важливість інженерної техніки, яка використовується для забезпечення обороноздатності та виконання спеціальних завдань, запитуване продовження терміну до кінця серпня не вбачається можливим.
Просимо учасників розраховувати свої логістичні та виробничі потужності, виходячи з термінів, зазначених в Оголошенні.
Дякуємо за розуміння та зацікавленість у співпраці.
Дата відповіді:
18.03.2026 15:43
Відповідь надана
Стосовно строку поставки
Номер:
157b586f04544186ac073d4cf66aea61
Дата опублікування:
16.03.2026 08:51
Опис:
Шановний Замовнику, для роширення кола учасників з пропозицією нових якісних екскаваторів 2026 року виготовлення, з метою заощадження бюджетних коштів, просимо Вас продовжити строки поставки до 30.08.2026 року. Дякую.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Дякуємо за вашу пропозицію та звернення
Повідомляємо, що Ваша пропозиція щодо подовження строків поставки до 30.08.2026 прийнята до розгляду технічними спеціалістами та відповідальними підрозділами Замовника. Наразі проводиться аналіз відповідності запропонованих змін планам фінансування та виробничій необхідності.
У разі прийняття рішення про внесення змін до Оголошення про проведення даної закупівлі в частині строків поставки, відповідна інформація буде оприлюднена в електронній системі закупівель згідно з вимогами чинного законодавства.
Дата відповіді:
17.03.2026 10:33