-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кріпильні деталі
Тендер Prozorro UA-2026-03-05-002135-a
Завершена
133 333.33
UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.03.2026 10:09 - 13.03.2026 00:00
Відповідь надана
Питання по ГОСТ чи ТУ стосовно продукції.
Номер:
5744ed197a32436e8412c630c1338714
Дата опублікування:
05.03.2026 10:27
Опис:
Доброго дня. В тендерній документації перелік продукції. Шайба є ГОСТ(шайба гровер чи плоска шайба). Клас міцності, покриття. У шпильок є ГОСТ, матеріал, якісь ТУ.
Шпилька М16х100 - 8 кг.
Шпилька М22х130 - 6 кг.
Шпилька М36х200 - 100 кг. Просимо надати уточнення.
Відповідь:
Згідно пункту 5 таблиці Додатку 4 "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ" : Шайби: виконання 1, класу точності «А», твердість - не менше 140 HV, матеріал - нелегована низьковуглецева сталь, покриття - цинк білий.
Згідно ДСТУ EN ISO 7089:2022 Шайби плоскі. Нормальна серія. Клас виробу А (EN ISO 7089:2000, IDT; ISO 7089:2000, IDT).
Шпильки: різьба по всій довжині стержня, з великим (основним) кроком правої нарізі. Стандарт DIN 976-1, класу міцності не нижче 8.8, без покриття.
Дата відповіді:
05.03.2026 10:43