-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель ВВГнг-LS згідно коду ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-010144-a
Торги не відбулися
140 800.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 15:29 - 07.03.2026 00:00
Відповідь надана
Еквівалент
Номер:
14a5b422d25b4762a760a8eb1d149873
Дата опублікування:
04.03.2026 10:19
Опис:
Добрий день.
Просимо уточнити, чи буде розглядатися кабель ВВГ нг-LS 4×35 мм² як еквівалент до зазначеної в технічних вимогах позиції?
Відповідь:
Нажаль це буде вважатись невідповідність технічним характеристикам.
Дата відповіді:
04.03.2026 10:25
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
5fd20aaf744f4b39aff49c3aca95af66
Дата опублікування:
02.03.2026 16:30
Опис:
Шановний Замовнику, чи можлива для розгляду пропозиція кабелю ВВГ нг 3х35+1х16?
Відповідь:
Нажаль це буде вважатись невідповідність технічним характеристикам.
Дата відповіді:
02.03.2026 16:41