-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-008983-a
Завершена
608 561.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 15:15 - 03.03.2026 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога
Номер:
90aff52b51f64ad4931e1c84e0a94674
Дата опублікування:
02.03.2026 11:27
Опис:
Шановний Замовник.
У Тендерній документації встановлено вимогу (п.1 Додаток 2 до тендерної документації "1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази") щодо наявності сервісного центру системи відеоспостереження виключно у м. Запоріжжі.
Вважаємо дану вимогу дискримінаційною, відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за принципом недискримінації учасників та відкритості. Вимога прив’язки сервісного центру до конкретного населеного пункту обмежує конкуренцію. Сучасні технології та логістика дозволяють здійснювати технічну підтримку віддалено або шляхом виїзду фахівців з інших регіонів.
Просимо:
Вилучити територіальну прив’язку до м. Запоріжжя або змінити вимогу на: "Наявність сервісного центру або мобільної бригади, що забезпечує підтримку системи на об'єкті Замовника".
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник!
Предметом закупівлі є " Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя". Відповідно до вимог, наведених у Додатку 3 до тендерної документації – Основні вимоги Замовника, та п.6.10 проєкту договору, який наведений у Додатку 4 до тендерної документації – «Учасник надає гарантію на складові системи та систему в цілому, та забезпечує сервісне/гарантійне обслуговування терміном не менше 12 місяців. Учасник повинен забезпечити реагування власними силами на усунення несправності до 2 (двох) годин з моменту отримання повідомлення від Замовника». На підставі вищезазначеного, вимога щодо наявності у учасника обладнання та матеріально-технічної бази у вигляді наявності сервісного центру та технічної підтримки, який передбачає сервісну та технічну підтримку системи відеоспостереження в цілому, із зазначенням адреси розташування та контактного телефону у м. Запоріжжі, є необхідною умовою для здійснення гарантійного обслуговування системи відеоспостереження в цілому та можливості підтримки безперебійної роботи цієї системи.
Дата відповіді:
02.03.2026 15:41