• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела

Завершена

78 419.04 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.02.2026 16:14 - 01.03.2026 00:00
Відповідь надана

вартість

Номер: 291560c8685448339ab90753447436ef
Дата опублікування: 27.02.2026 13:11
Опис: В продовження попереднього звернення повідомляємо, що надана Вами інформація не містить конкретного економічного обґрунтування розміру очікуваної вартості саме за даним технічним завданням. Тобто фактично Ви підтверджуєте, що не можете надати розрахунок встановленої Вами суми та обґрунтувати її. Поясніть, будь ласка, чому сума становить саме 78 419,04 грн, а не 7 000 грн чи 700 000 грн? Вибачте, але нас не цікавлять якісь віртуальні чи навіть реальні комерційні пропозиції незрозуміло від кого. Звідки впевненість, що їх готували компетентні підрядники? Моніторинги то для вас, а ми контактуємо з вами і приймаємо чи не приймаємо участь у вашій закупівлі, а не у тих хто вам щось давав на запит. Завдання і сума опубліковані саме Вами, тому відповідальність за їх обґрунтованість несете Ви. На підставі яких конкретних розрахунків визначена ця сума? Де деталізація по кожному виду робіт? Станом на сьогодні складається враження, що обґрунтованого розрахунку немає, а суму закупівлі було б встановлено довільно — хоч 1 гривню, хоч мільйон, якби комерційні пропозиції були б саме такми. Звертаємо увагу, що відповідно до Примірної методики, затвердженої Наказом Мінекономіки №275 від 18.02.2020, замовник повинен забезпечити обґрунтованість очікуваної вартості з урахуванням фактичного обсягу робіт та їх складності. У межах даної закупівлі передбачено: 8 окремих майданчиків (не просто 8 джерел), повний комплекс інструментальних вимірювань, лабораторні дослідження, розрахунки валових викидів, розрахунок СЗЗ, публікації в ЗМІ, отримання кліматичних характеристик, отримання фонових концентрацій, геодезичні координати центроїда розробка планів заходів, супровід та отримання Дозволу. Просимо надати: Розрахунок очікуваної вартості по кожному виду робіт. Інформацію щодо кількості фактично врахованих виїздів. Чи враховано в розрахунку, що це 8 окремих виробничих майданчиків, на кожен з яких отримується окремий дозвіл на викиди, а не просто ціна за джерело? Зазначаємо, що, спираючись на наш 15-річний досвід та укладені чинні договори на аналогічні роботи, з урахуванням реальної вартості лабораторних досліджень, виїздів спеціалістів та підготовки повного пакета документів відповідно до чинної нормативної бази, сума 78 419,04 грн є економічно необґрунтованою та не відповідає ринковим умовам. Або ж доведіть протилежне розпишіть кожен вказаний вами пункт ТЗ.
Відповідь: Повідомляємо, що згідно зі ст. 4 Закону "Про публічні закупівлі", замовник оприлюднює інформацію про очікувану вартість предмета закупівлі в річному плані. Чинним законодавством не передбачено обов'язку замовника оприлюднювати або надавати детальні розрахунки (калькуляції) такої вартості на запит учасників. Очікувана вартість визначена замовником з дотриманням Примірної методики (наказ Мінекономіки № 275) на основі аналізу ринкових цін та запиту комерційних пропозицій. Комерційні пропозиції від інших фірм ми не маємо права розголошувати, оскільки ці пропозиції можуть містити комерційну таємницю третіх осіб. Оприлюднення такої калькуляції може порушити їхні права Учасник при формуванні своєї цінової пропозиції повинен виходити з власних розрахунків та технічних вимог до предмета закупівлі.
Дата відповіді: 03.03.2026 08:23
Відповідь надана

ТЗ ціноутворення

Номер: b90260013abf479b887448cf4cb72ea1
Дата опублікування: 25.02.2026 17:29
Опис: Доброго дня! У вас все гарно та красиво розписано, що має включати в себе послуга, розпишіть будь-ласка оголошену вами вартість закупівлі 78 419,04 по кожному прописаному вами пункту, не забудьте, що у вас не просто 8 джерел, а вісім окремих майданчиків і на кожен з них окремо потрібно все, що у вас прописано. Думаємо тут не має нічого складного адже це ваш перелік та ваша сума. Послуги включають в себе: - Обстеження з метою виявлення джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря: вартість - - Розробка карти-схеми з зазначенням розташування джерел викидів: вартість - - Визначення фізичних параметрів джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря: вартість - - Відбір та аналіз проб газоповітряної суміші з джерел викидів на вміст в них забруднюючих речовин: вартість - - Розрахунок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на підставі інструментальних вимірів: вартість - - Інструментальні виміри величин викидів на джерелах викидів: вартість - - Розрахунки величин валових викидів (т/рік): вартість - - Розрахунок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря розрахунковим методом: вартість - - Визначення розмірів нормативних санітарно-захисних зон, проведення дослідження повітря на межі санітарно-захисної зони, проведення оцінки впливу викидів забруднюючих речовин на стан атмосферного повітря в межах санітарно – захисної зони: вартість - - Підготовка та розміщення інформації про наміри отримання дозволу в місцевих друкованих засобах масової інформації. Отримання листа щодо відсутності звернень громадян стосовно публікації заяви про намір отримання дозволу на викиди: вартість - - Отримання кліматичних характеристик: вартість - - Отримання фонових концентрацій забруднюючих речовин в атмосферне повітря регіональному центрі з гідрометеорології: вартість - - Отримання геодезичних координат географічного центру (центроїд) згідно підпункту 1 пункту 7 розділу 2 інструкції про вимоги до оформлення документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, що затверджена наказом від 27.06.2023 №448: вартість - - Підготовка та затвердження документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами: вартість - - Розробка плану заходів досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин; щодо запобігання перевищенню встановлених нормативів граничнодопустимих викидів у процесі виробництва обмеження обсягів залпових викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря; остаточного припинення діяльності, пов'язаної з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та приведення місця діяльності у задовільний стан; охорони атмосферного повітря на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків забруднення атмосферного повітря; охорони атмосферного повітря при несприятливих метеорологічних умовах; заходи, направлені на скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в залежності від виробництв, технологічного устаткування (за необхідності): вартість - - Одержання для Замовника Дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря: вартість -
Відповідь: Доброго ранку! Ваше звернення уважно розглянуто. За результатами розгляду повідомляємо, що очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами Замовника та примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою Наказом Мінекономіки №275 від 18.02.2020 р. шляхом запиту комерційних пропозицій. Також, була врахована остання подібна закупівля з визначеною ціною за одиницю (джерело викиду), яка проводилася по АТ«Укрзалізниця» та, зокрема, в регіональній філії «Південно-Західна залізниця». Очікувана вартість цієї закупівлі відповідає проведеному моніторингу ринку.
Дата відповіді: 27.02.2026 09:19