-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2018-12-10-001645-c
Завершена
895 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 8 055.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 8 055.00 UAH
Період уточнення:
10.12.2018 12:12 - 15.12.2018 14:00
Відповідь надана
Сроки поставки
Номер:
ef2706553bcc47e8883473c44f63a714
Дата опублікування:
11.12.2018 12:18
Опис:
Доброго дня!
Сроки поставки могут бути збільшені?
Відповідь:
Добрий день! Строки поставки не можуть бути збільшені.
Дата відповіді:
12.12.2018 10:39