-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Тандемний газовий хромато-мас-спектрометр з двома інжекторами, комбінованим автоінжектором для вводу рідких зразків та зразків рівноважної парової фази
Тендер Prozorro UA-2018-11-08-002827-c
Завершена
7 612 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2018 18:41 - 28.11.2018 19:20
Звернень немає. Звернення не може бути заданим