-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: сметана жирністю не менше 21%
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-000668-a
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: сметана жирністю не менше 21%
Завершена
120 690.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 206.90 UAH
мін. крок: 1% або 1 206.90 UAH
Період уточнення:
20.11.2018 15:19 - 26.11.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим