-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Контрольно-вимірювальне обладнання в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-01-19-009395-a
Торги не відбулися
230 400.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2026 14:20 - 26.01.2026 00:00
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
b63bbb3c0776432195592f60ebcdc922
Дата опублікування:
21.01.2026 14:54
Опис:
Чи можна пластикову шафу замінити на металеву з порошковою пекарскою зі ступенем захисту IP-54
Відповідь:
Шановний учаснику! Шафа має бути пластикова, як прописано в Додатку 2 до тендерної документації.
Дата відповіді:
22.01.2026 16:25
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
1ab2d1c9865a4b46b39f0e4b025ae3d3
Дата опублікування:
21.01.2026 14:50
Опис:
Доброго дня, підкажіть будь -ласка в Додатку № 2 до ТД вимагається постачання: поз. № 6 Гільза термоізольована під кутом 450. Питання в наступному конкретизуйтесь, що це за вироб і як він має виглядати в ідеалі щоб було надане креслення, схема, специфікація. тощо.
Відповідь:
Шановний учаснику! Дякуємо за запитання. До тендерної документації будуть внесені зміни
Дата відповіді:
22.01.2026 16:07
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
26235f7da42540879f47b581c1b72283
Дата опублікування:
20.01.2026 14:00
Опис:
Доброго дня, підкажіть будь -ласка в Додатку № 2 до ТД вимагається постачання: поз. № 6 Монтажний комплект для давача тиску і кріплення обчислювача на стіні: так. Питання в наступному конкретизуйтесь, що це за вироби і як вони мають виглядати в ідеалі щоб було надане креслення, схема, специфікація. тощо.
Відповідь:
Шановний учаснику! Повинно бути монтажний комплект для давача тиску і кронштейн для кріплення обчислювача.
Дата відповіді:
22.01.2026 14:44
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
e56fb4b002f7476fba1dae607058926b
Дата опублікування:
20.01.2026 13:57
Опис:
Доброго дня, чи правильно ми розуміємо що всередині шафи повинні бути змонтоване Додаткове обладнання, яке перераховане в Додатку № 2 до ТД.
Відповідь:
Шановний учаснику! В шафі монтажній повинно бути змонтовано:
- бар'єр іскрозахисту БІ-7,
- блок живлення БЖІ-12/3 з акумулятором,
- перетворювач інтерфейсів ініціативний.
Дата відповіді:
22.01.2026 14:42
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
6b817d8c1f8843609abec67752aa9a3e
Дата опублікування:
20.01.2026 11:06
Опис:
Добрий день Шановний Замовник.
Комплекс вимірювальний ФЛОУТЕК -ТМ-2-3-4 в монтажній шафі не виготовляється та не може бути поставленний у монтажній шафі, просимо виключити монтажну шафу.
Відповідь:
Шановний учаснику! Вимірювальний комплекс Флоутек ТМ-2-3-4 складається з обчислювача ПК-В з перетворювачем температури ПТ-1, які монтуються біля газового лічильника.
В шафі монтуються:
БШ-7, БЖІ-12/3 з акумулятором, перетворювач інтерфейсів ініціативний.
Дата відповіді:
22.01.2026 14:39