-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-005188-c
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 17:58 - 11.12.2018 10:00
Відповідь надана
Про аналоги предмета закупівлі
Номер:
5b39301a7ef24e07b0f44916887d3a05
Дата опублікування:
10.12.2018 09:32
Опис:
Шановний Замовник!
Згідно з п. 6.4 «Порядку здійснення допорогових закупівель», Ви можете (але не зобов’язані) приймати від учасників до розгляду пропозиції з аналогами або еквівалентами товару, що становить предмет закупівлі. Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі, просимо дати чітку відповідь на питання: чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня! Пунктом. 6.4. Порядку проведення допорогових закупівель, що затверджений наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35 передбачена лише можливість встановлення аналогів та/або еквівалентів, що прийматимуться у пропозиціях Учасників. На даний час установа має потребу у придбанні товару вказаного у технічних, якісних, кількісних вимогах до товару вказаних у Додатку 1 до оголошення Про проведення закупівлі через систему електронних закупівель. Таким чином, аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі до розгляду прийматись не будуть.
Дата відповіді:
10.12.2018 11:47