-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ремонт гідромолота
Тендер Prozorro UA-2026-01-15-011161-a
Торги відмінено
304 096.80
UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2026 15:27 - 20.01.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо кваліфікаційних вимог
Номер:
a767a5fc9ee24c4daf36379ea7bc689d
Дата опублікування:
19.01.2026 21:32
Опис:
Доброго дня, Шановний Замовнику! Згідно Додатку 1 Тендерної документації визначено що "(пункт 1.10.) Місце виконання ремонту: надання послуг здійснюється на території Виконавця". Натомість ,Учасники повинні підтвердити відповідно Додатку 2 ТД пункту 1.1. "наявність виробничої бази/матеріально-технічної бази, розташованої в межах міста Кривий Ріг", що є необгрунтованим, оскільки суперечить Технічному завданню. Також, хочемо зазначити, що дані роботи виконуються мобільними сервісними бригадами та непотребують переміщення техніки на базу Виконавця. Тож, просимо прибрати вимогу Додатку 2 ТД наявність виробничої бази в межах міста Кривий Ріг. Дякуємо!
Відповідь:
Вимоги тендерної документації Замовника щодо місця надання послуг не містять суперечностей. Так пунктом 1.10. Додатку 2 визначено, що надання послуг здійснюється на території Виконавця. Пунктом 1.13. Додатку 2 конкретизуються вимоги до виробничої бази, яка повинна знаходитись у м. Кривий Ріг. Крім того, пунктом 1.1. Додатку 2 , визначено перелік документів, які підтверджує наявність у Учасників власної або орендованої виробничої бази/матеріально-технічної бази, розташованої в межах міста Кривий Ріг.
Відтак Замовником визначені єдині вимоги щодо виробничої бази Учасника та місця надання послуг.
Дата відповіді:
22.01.2026 15:05
Відповідь надана
Щодо дискримінаційних вимог
Номер:
6d311162a5a74c46add10b07e0a7f5df
Дата опублікування:
16.01.2026 15:33
Опис:
Добрий день, Шановний Замовнику! Наша компанія є дилером гідромолотів, має матеріально-технічну базу, кваліфікованих механіків, аналогічний досвід у виконанні ремонтів спецтехніки і навісного обладнання та має бажання прийняти участь у даному тендері.
Керуючись положеннями Закону про публічні закупівлі, учасник повідомляє про те, що за наведеною публічною закупівлею в тендерній документації вбачаються дискримінаційні вимоги.
Зокрема, згідно зі змістом п. 1.5.1.Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах. Замовники забезпечують вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю, передбаченої цим Законом.
Отже, просимо зазначити марку та модель гідромолотів, ремонт яких необхідно провести, оскільки для визначення вартості запасних частин для ремонту та їх прорахунку необхідно вказати детальну інформацію гідромолотів. Згідно Додатку 1 п.1.1. Технічна програма ремонту обладнання та його вартість визначається за переліком необхідних робіт, матеріалів та запасних частин, зазначених в дефектних актах, складених ЗАМОВНИКОМ, а також за результатами ревізії обладнання безпосередньо ВИКОНАВЦЕМ. Тож, ця інформація у вас повинна бути у визначених дефектних актах та результатах ревізії. Не надання даної інформації, ви порушути чесні та прозорі торги та штучно звужуєте коло охочих взяти участь у даному тендері.
Оскільки Додаток 1 ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ містить неповну інформація щодо технічних характеристик товару, що підлягає ремонту, це свідчить про те, що Замовник звузив коло охочих взяти участь у даному тендері, що є дискримінацією. Через таки вимоги Замовника будь-який інший суб’єкт господарювання, окрім Виконавця, який проводив діагностику, позбавлений можливості стати учасником даної закупівлі, що порушує норми законодавства України. Тож, просимо вказати марку та модель гідромолотів, в іншому випадку будемо змушені звернутись до АМКУ.
Відповідь:
На Ваш запит повідомляємо марку та модель гідравлічного молоту: Hammer SB300
Дата відповіді:
19.01.2026 13:40